AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Hatay’ın İskenderun İlçesi’nde Grand Akçalı Otel’i ziyaret etti. Milletvekili Türkoğlu’nun ziyaretine, AK Parti Hatay İl İkinci Başkanı Bilgehan Aksoy da eşlik etti.
İskenderun Grand Akçalı Otel Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akçalı’yı makamında ziyaret eden Türkoğlu, bölgeye turizm alanında ivme kazandıran yeni yatırımından ötürü Akçalı’ya teşekkür etti. Hatay’ın inanç turizminden, sağlık turizmine; yayla turizminden, deniz turizmine kadar her alanda büyük bir potansiyele sahip olduğunu vurgulayan Türkoğlu; “Bölgemizde mevcut turizm potansiyelimizi harekete geçirecek büyük yatırımlara ihtiyaç var. Her sektörde olduğu gibi turizm sektöründe de İbrahim Akçalı Bey gibi gözü kara müteşebbislerimizin yatırımları sayesinde bölge turizmimiz her geçen gün daha da canlanmaktadır” dedi. AK Parti Hatay İl İkinci Başkanı Bilgehan Aksoy da hükümetin sunduğu teşviklerle turizm alanında yapılan yatırımlar sayesinde Türkiye’nin geçmiş yıllara oranla uluslar arası ölçekte turizmden aldığı payın arttığını ifade etti.
Grand Akçalı Otel Genel Müdürü İbrahim Tokuç, Türkoğlu ve Aksoy’a oteli gezdirerek, otel hakkında bilgiler verdi. 2’si suit, 2’si özel balayı odası, 2’si VIP olmak üzere otelin 47 odası bulunduğunu dile getiren Tokuç; “Kahvaltı salonu, yetişkinlere özel oyun salonu, VIP 60 kişilik toplantı salonu, teras cafe ve Spa merkezi ile misafirlerimize evlerindeki konfor ve rahatlığı sunmaya çalışıyoruz” dedi.
İskenderun için yakında zamanda 5 yıldızlı bir otel planladıklarını dile getiren Grand Akçalı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akçalı, Milletvekili Türkoğlu ve Aksoy’un ziyaretlerinden ötürü büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.grand-akcali

MİLLETVEKİLİ TÜRKOĞLU’NDAN KARASAYAR’A TAZİYE ZİYARETİ
Türkoğlu ve Aksoy, Grand Akçalı Otel’i ziyaretlerinin ardından yakın zamanda yeğeni merhume Emine Candeğer’i kaybeden AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar’a taziye ziyareti gerçekleştirdi. Karasayar’ın acısını paylaşan Türkoğlu, aileye başsağlığı diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.