untitled Eczacı Teknisyenleri Derneği’nin siyasi partilere ziyareti sürüyor. Eczacı Kalfaları Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Teşkilatı’na konuk oldular. Eczacı kalfalarını, ve yönetimi karşıladı.
Ziyarette konuşan Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı , amaçlarının ’daki birlik ve beraberliğe katkıda bulunmak olduğunu belirtti. Başkan Çelik, İlçe Teşkilatı’na Başkan şahsında başarılar dileyerek, kentimizin kalkınması için üzerlerine düşen her görevi layıkıyla yerine getireceklerini vurguladı.
Eczacı Teknisyenleri Derneği’nin nazik ziyaretinden dolayı memnunluk duyduklarını belirten ise, siyasetteki amaçlarının ülkemize ve insanımıza karşılıksız hizmet olduğunu belirtti. Konuklarına hükümetin çalışmalarından bahseden Başkan Feriz, “Sayın Başbakanımız önderliğinde var gücümüzle bu ülke insanına hizmet ediyoruz. Türkiye’deki o karanlık günler geride kaldı. Ülkemiz her geçen gün ekonomik açıdan büyüyor. Artık alan el değil de veren el konumuna geldik. Halkımız ’ye destek verdiği müddetçe Türkiye’nin önünde hiçbir güç duramayacak” dedi. Başkan Feriz, ziyaretten dolayı İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği yönetimine teşekkür etti. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.