100_3447100_3452Hassa Akbez Beldesinde bu yıl 4. sü düzenlenen Geleneksel Halı Saha Futbol turnuvasın da 20 takım mücadele ediyor.
Şenlik havasında geçen turnuvaya Akbez belde ve köylerinden oluşan 20 takım katılıyor. Akbez Belediye Başkanı Abdurahman Demirel , Belediye Encümeni ve belde esnafından oluşan komite organizasyonunda gerçekleştirilen futbol turnuvası spor sevenler tarafından takdirle karşılanırken, takımlara yoğun seyircileri desteği ve meşhur amigo Sütçü’nün tezahüratları turnuvaya neşe katıyor.
Akbez Belediyesi öncülüğünde yapılan halı saha futbol turnuvası puan usulüyle yapılıyor.100_3448
Başlama vuruşunu yaparak turnuvayı başlatan ,Akbez Belediye Başkanı Abdurahman Demirel yaptığı açıklamada; “Bu yıl 4.sünü düzenlemiş olduğumuz Halı saha Futbol Turnuvasına halkımız tarafından ilgi ve katılım yoğun olması bizleri memnun etmektedir. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve yeteneklerinin ortaya çıkarılmasına yardımcı olmak istiyoruz. Her hangi bir olayının çıkmaması ,sporculara destek amacıyla ekibimle beraber her gün bütün maçlara katılıyoruz. Sevgi barış ve kardeşlik içerisinde bir müsabaka temenni ediyoruz. dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.