Ülke ocaklarında yapılan törene MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, İl ocak Başkanı Naci Akaya, MHP İskenderun Belediye Başkan adayı İbrahim Gül, Mete Aslan, sendika Temsilcileri, vakıf temsilcileri, Asenalar ve ülkücüler katıldı. “Amacımız; Ülkemize Faydalı İnsanlar Yetiştirmek” İlk olarak Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan devir teslim töreni Kuran okunmasıyla devam etti. Daha sonra 2 yıldır ülkü ocakları Başkanlığını Başarıyla yürüten Nurettin Aydemir’e katkılarından dolayı Yeni ülkü ocağı Başkanı Musa Salık tarafından şilt verildi. Bu şilti baba ocağımdan alıyorum diyen Aydemir burada çok duygu doluyum gerçekten çok uğraştık amacımız ülkemize faydalı insanlar yetiştirmek dedi.

içerik(417)“Ülkü Ocağında Büyüdüm”
Ülkü ocakları İl Başkanı Naci Akaya ise Hatay olarak ülkü ocaklarında çok ciddi çalışmalarımız var amacımız Başbuğumuzun söylediği gibi gelecek nesil bilgili ve ufkunun geniş olması lazım demişti bu nedenle bende göreve geldiğimde Nurettin Başkanı göreve getirmiştim şimdi oda Bayrağı Musa Salık başkanımıza devrediyor kendisine bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum dedi. çocukluğunun ülkü ocaklarında geçtiğini 6 yaşından beri ülkü ocağında büyüdüm ve ülkü ocağı terbiyesi alarak memleketime ve insanlarımıza hizmet etmeye çalıştım şimdi de bana bu görevi layık gören Başta İl Başkanımız olmak üzere tüm ülküdaşlarıma ve partililere teşekkür ediyorum dedi.

içerik1(55) manÅŸet(774)“Her Zaman Yanındayız”
MHP ilçe Başkanı Turan Bozkurt ise yaptığı konuşmasında parti olarak ülkü ocaklarından çok ciddi destek gördük bu nedenle bizler ülkücü kardeşlerimizin her zaman yanındayız açıklamasını yaptı.
“Her Geçen Gün Daha İyiyiz”
İbrahim Gül ise yaptığı konuşmasında ülkü ocaklarının çizgisi her geçen gün daha iyiye gidiyor. Bu konuda halkımızın hizmetinde olan gençler ülkemize nasıl iyi hizmet ederim diye eğitimlerini sağlıklı tamamlarken ülkü ocaklarında insanı ve dini bilgileri alarak yaşamlarını sürdürüyorlar dedi. Mete Aslan ise görevi devreden Başkan’a emeklerinden dolayı teşekkür ederken yeni Başkan’a da hayırlı olsun diliyorum dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.