Arsuz’da Esnafın Yüzü Gülüyor…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Yıllardır devam eden geleneksel Arsuz fuarını yeni bir çehre ve yeni bir yüzle faaliyete geçirdiklerini açıklayan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, tüm Arsuz halkını fuar alanına davet ederek “esnaflarımıza destek olalım” dedi.
MANÅ_ET(380)Arsuz’da Esnafın Yüzü Gülüyor…
Fuar alanında esnafları ziyaret ettiğini ve sezonun tam anlamıyla başlamamasına rağmen esnafın yüzünün güldüğünü hatırlatan Başkan Culha; “Fuar alanında bulunan esnafımızı dolaştık. Gördük ki esnafımızın yüzü gülüyor. Sezon tam anlamıyla başlamamasına rağmen esnafımız işlerin iyi gittiğini söylüyor. Bu esnafımızın mutluluğu bizi de sevindiriyor. Bu bizleri de mutlu etti. İnşallah bundan sonraki yıllarda daha modern bir vizyonla yapılması için çalışmalar yapacağız” şeklinde konuştu.

içerik(517)Büyük Projelerin Altına İmza Atacağız…
Arsuz fuar alanının bundan sonra ki süreçte başka bir yerde yapılacağı söylentilerine karşında konuşan Başkan Culha; “Çok kısa süre evvel görevi devr aldık. Ve bu kısa süre içerisinde radikal kararlar alıp proje değişikliği yoluna gitmedik. Acil olarak yapılması gerekenlerin üzerinde yoğunlaştık fuarımızı biraz revize ederek daha emniyetli bir şekilde açılışını gerçekleştirdik. Nasıl projeler üretilecek neler geliştireceğiz şimdiden söylemek mümkün değil. Biliyorsunuz ki yeni bir beldeyiz. Yapılanma sürecimiz var. Bu süreç tamamlandıktan sonra daha büyük projelerin altına imza atacağız” dedi.

içerikk(21)Bekleyin ve Arsuz’u Görün
Arsuz İlçesinde yeni bir yapılanma olduğunu ve halkından sabır istediğini sözlerine ekleyen Başkan Nazım Culha; “ Halkımızdan ilgi bekliyoruz. Esnafımıza destek bekliyoruz. İlçe belediyemizden ötürü aksaklıklarımız olabilir. Halkımızdan biraz sabır talep ediyoruz. İnşallah kısa süre sonra herkes arzu ettiği Arsuz’u görecektir” dedi. Fuar alanında ki halk ve esnaf Başkan Culha’ya yoğun ilgi gösterisinde bulunurken Başkan Culha’da kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyen çocuklara yakın ilgi gösterdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.