İskenderun’da faaliyet gösteren Başak Tanıtım hizmetleri 2015 yılı promosyon kokteylli açılış ile halka tanıttı. Hafta boyunca İskenderunluların gezip görme imkanı bulabileceği açılış İskenderun Belediye Sanat Galerisinde açtı. Yoğun katılımla gerçekleştirilen açılışta Başak Tanıtımın 2015 yılı için hazırladığı promosyon ürünleri standlar da yerini aldı.
Protokol ve iş dünyası da açılışa katıldı
Başak Tanıtımın 2015 açılış kokteyline İskenderun Belediye BaşkanI Seyfi Dingil, Başkan vekili Ergün Gözüküçük, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO yönetim kurulu üyeleri Bülent Seküçoğlu, Necat Özkaya, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, MHP Meclis üyesi Nazmi Ceylan, CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel, Denizciler eski Belediye Başkanı Esabil Soydan, Belen eski Kaymakamı Mehmet Öz, Ticaret Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Fuat Kaya, İş adamı Can Teymur’un yanı sira İskenderun iş dünyası ve kalabalık halk topluluğu katıldı.
başak tanıtım sezona iddialı girdi (1) başak tanıtım sezona iddialı girdi (2) başak tanıtım sezona iddialı girdi (3) başak tanıtım sezona iddialı girdi (4) başak tanıtım sezona iddialı girdi (5) başak tanıtım sezona iddialı girdi (6)Fatma Çakıcı, “İskenderun’a kaliteyi hızlı bir şekilde getirdik”
Başak Tanıtım Hizmetleri aynı zamanda Başak Gazetesinin imtiyaz sahibi olan Fatma Çakıcı açılışta yaptığı açıklamasında, Tanıtım olarak yeni sezona yine iddialı bir şekilde girmek ve İskenderun halkına en iyi en kaliteli hizmeti verebilmek için ekibimiz ile birlikte çalışmalarımıza başladık. Reklam-Tanıtım, medya sektöründe her geçen yıl gücünü ve kadrosunu genişleterek yoluna devam etmektedir. İskenderun’a 6 bayilik kazandırmanın onurunu yaşıyoruz. Başak tanıtım olarak kaliteli hizmetin yanı sıra müşterilerimize ürünlerini en kısa zamanda teslim etmek için 24 saat süre ile çalışıyoruz ve alınan siparişler 24 saatte müşterilere teslim etme imkanına sahibiz. Böylesi profesyonel çalışmayı gören Hatay bölgesindeki iş dünyası da bizlere memnuniyetlerini dile getirmeleri bizim çalışma azmimizi ve şevkimizi de arttırmaktadır” dedi.
Promosyonda Zengin koleksiyon
Başak Tanıtımın 2015 Promosyon ürünlerinin tanıtıldığı kokteylli açılışta, çeşitli saatlar, kalemler, plaketler, ajandalar, masa üstü promosyon ürünleri, hediyelik resim çerçeveler ve firmaların kullandıkları ürünlerden numuneler ilgi ile gezildi.
Açılıştan kareler
Başak Tanıtım geçtiğimiz yıla oranla bu yıl daha profesyonel bir çalışma ile ürünlerini halka tanıtma imkanı buldu. Başak Tanıtımın Sahibi Fatma Çakıcı, kızı ve geleceğin başarılı iş kadını olarak gösterilen Melike Çakıcı ve ekibi ile birlikte İskenderun’da şimdiye kadar gerçekleştirilemeyen zengin ürünlerin tanıtımına imza attılar. Başak Tanıtımın Reklam Filmi de gün boyu sine vizyon aracılığı ile halka sunuldu ve yapılan hizmetler tanıtıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.