Başkan Seyfi Dingil, “Vekillerimiz ile birlikte Cumhurbaşkanımızdan yeni stad için ricada bulunacağız”…
BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’İN GİRİŞİMLERİYLE 5 TEMMUZ STADINDA ÇALIŞMALAR YOĞUNLAŞTI
Uzun zamandan beri atıl vaziyette bulunan İskenderun 5 Temmuz stadı Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in girişimleriyle çalışmalar yoğunlaştı. Önümüzdeki Futbol Sezonunda Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele edecek olan İskenderun Belediye Spor’un oynayacağı 5 Temmuz stadında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, başkan yardımcıları ve daire amirleri, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Eksikleri yerinde inceleyen Başkan Seyfi Dingil daire amirlerine talimat vererek 5 Temmuz stadının tadilatının bir an önce bitirilmesini istedi.
VEKİLLERİMİZLE BİRLİKTE YENİ STAD İÇİN CUMHURBAŞKANIMIZA GİDECEĞİZ
İskenderun Belediye Spor Kulüp Başkanı Levent Duman, Spor Koordinatörü Levent Erköse’nin de bulunduğu incelemelerde açıklama yapan Başkan Seyfi Dingil, “5 Temmuz stadının tahsisi konusunda girişimlerde bulunduk. Sporseverler burada müsabaka izlemek istiyor. Bizlerde bunun için yoğun çaba harcıyoruz. Tesis şu anda kullanılamaz vaziyettedir. El birliğiyle stadımızı tekrar ayağa kaldıracağız. Vekillerimiz ile birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’dan randevu alarak yeni stad için ricada bulunacağız” dedi.
TESİSLERDE TADİLAT
Beraberinde İskenderun Belediye Spor kulüp yetkilileri ve daire amirleriyle birlikte futbolcuların konaklayacağı tesisleri de inceleyen Başkan Seyfi Dingil, “Tesisleri en yakın zamana kadar Belediye imkanlarımızla yaşanır hale getirin” talimatını verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.