İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, şehir için trafiği rahatlatmak adına çalışmaların devam ettiğini belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcıları ve İskenderun Şoförler odası Başkanı Erol Akın ile birlikte pac meydanında yeni yapılan cep uygulamasını yerinde inceledi.

YENİ CEP UYGULAMALARI ULAŞIMI RAHATLATIYOR

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Pac meydanındaki trafiği yoğunluğunu ve ulaşımını rahatlatmak adına yapılan yeni cep uygulamasını şoförler odası Başkanımız ve Belediye Başkan yardımcılarımız ile birlikte inceledik. Belediye olarak güvenli, rahat ve akıcı bir trafik için kent genelinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz ”dedi.

YENİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Kent genelinde birçok noktada çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Fatih Tosyalı,”Pac meydanı trafik yoğunluğunu daha önce Antakya istikameti yönünde yapmış olduğumuz cep uygulaması ile rahatlatmıştık. Şimdi ise şehit Pamir caddesine dönen kavşakta yeni bir cep uygulaması yaparak trafiğe açıldı. Vatandaşlar memnun araç sürücüleri memnun. Kentin birçok bölgesinde yeni yol açma ve genişleme çalışmalarına devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.