Akparti Hatay Mlletvekili Orhan Karasayar, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Akparti İlçe Başkanı Nihat Dağlı’nın da katıldığı tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Kulüp Başkanı Metin Yücelen yaptığı açılış konuşmasında, futbolcuların en büyük eksikliğinin saha olmaması olduğunu vurgulayarak, ‘’şayet takımımıza ait bir saha olursa, futbolcularımızın Hatay’da yenemeyeceği takım olmaz. Onlara inanıyorum.’’dedi. Yücelen Belediye Başkanı Vurucu’nun desteklerine de teşekkür etti.

içerik 2(251) içerik 4(42) içerik(706) manÅŸet(904)Adnan Vurucu; Kıt İmkanlara Rağmen Desteğe Devam Edeceğim
Belediye Başkanı Adnan Vurucu da yaptığı konuşmada, belediyenin kıt imkânlarına rağmen sporu ve sporcuyu desteklemeye devam edeceklerini belirterek, Belen Belediyespor’un yeni sezonda çok daha başarılı olacağına inandığını ifade etti. Geçen sezon BAL ligine yükselme maçınım finalinde Reyhanlıspor’a yenildiklerini hatırlatan Vurucu, bu sezon aynı kazayı yaşamayacaklarına inandığını vurguladı. Vurucu takımın maçlarını da kaçırmamaya çalışacağını söyledi.

Belen’e Stat Kazandırılacak!
Hatay Milletvekili Orhan Karasayar da Kulüp Başkanı Yücelen’in talebine cevap vererek, ‘’uygun bir yer bulun, tahsis edilmesi için gereken girişimleri, yazışmaları derhal başlatalım’’ dedi. Karasayar, Belediyespor’ a yeni sezonda başarılar diledi. Konuşmalardan sonra, yeni sezonun güzel geçmesi dileğiyle kurbanlar kesildi. Törenin ardından futbolculara mangal partisi yapıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.