DÖRTYOL BELEDİYE SPOR ŞAMPİYONLUK KUPASINA UZANIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un talebeleri başarıdan başarıya koşuyor. Grupta yenilgisi olmayan tek takım

DÖRTYOL BELEDİYE SPOR ŞAMPİYONLUK KUPASINA UZANIYOR
2016-2017 Futbol Sezonu Türkiye Kadınlar Futbol 3. Ligi 7. Grubunda mücadele eden Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un talebelerinden oluşan Kadın futbol takımı başarıdan başarıya koşuyor. Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un ilçesine yaptığı başarılı hizmetin yanı sıra Spor’a da gereken desteği vermesi spor kamuoyunda memnunlukla karşılanıyor.

TAKİPÇİSİNE GEÇİT VERMEDİ
Dörtyol Belediye Spor Kadın Futbol takımı, kendi saha ve seyircisi önünde takipçisi Gaziantep Güneykent takımını ağırladı. Hatay bölgesinden Metin Sugitin, Samer Arsak ile M. Sait Bilen’in yönettiği karşılaşma 0-0 berabere sonuçlandı. Bu sonucun ardından Dörtyol Belediye Spor Futbol takımı, sezon başından bu yana oynadığı 17 karşılaşmada 16 galibiyet ve 1 de beraberlik aldı. Grupta Dörtyol Belediye Spor, 49 puan ile liderliğini sürdürürken, 1 maç fazlası bulunan Gaziantep Güneykent futbol takımı da 46 puan ile ikinci, 40 puanlı Şanlıurfa Gençlik Spor’da üçüncü sırada yer alıyor.

EN BAŞARILI TAKIM DÖRTYOL BELEDİYE SPOR…
Grubunda 49 puan ile lider durumda olan Dörtyol Belediye Spor, attığı 104 golle en fazla gol atan takım, yediği 5 golle en az gol yiyen takım unvanını da elinde bulunduruyor..

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.