Eğitim Neferi Vayısoğlu’na Sevgi Seli…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Eğitim neferi Engin Vayısoğlu’nun özellikle köy okullarına yaptığı önemli katkılar, binlerce öğrencinin sevgi seline dönüşüyor.. 

2011-2012 eğitim öğretim yılı içerisinde İskenderun ve çevre beldelere eğitim bazında sunmuş olduğu katkılarla isminden sıkça söz ettiren İskenderun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu’na sevgi ziyaretleri devam ediyor. Öğrencilerin büyük bir mutlulukla ziyarette bulundukları Vayısoğlu, eğitime sunmuş olduğu katkıların karşılığını çocukların kendisine göstermiş olduğu sevgi ile karşılık bulduğunu dile getiriyor. Dün itibari ile İskenderun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu’nu makamında ziyaret eden Yukarı Kepirce Okulu Öğrencileri, Engin Vayısoğlu’nu tek tek kucaklayarak ona olan sevgilerini dile getirdiler. Vizyona yeni giren ‘Çanakkale Çocukları’ sinema filmini izledikten sonra Engin Vayısoğlu’na film ile ilgili düşüncelerini de söyleyen öğrenciler, Çanakkale’nin ne zorlukla alındığını gözyaşlı bir şekilde izlediklerini söylediler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu ise, “Bu çocuklar Yukarı Kepirce Köyünden geldiler. Biz geçen yıl Tahsin Hocamızla birlikte bu çocuklarımızla tanıştık. Onlara İskenderun Ticaret Borsası olarak ufak bir hediyemiz oldu. Çanakkale ile ilgili İskenderun’da vizyona giren sinema filmini izledikten sonra beni ziyaret etmek istediler. Ben de onları büyük bir onurla karşıladım. Çünkü onlar benim en değerli misafirlerim ve onların sevgisi paha biçilemez” diyerek öğrencilere olan sevgisini bir kez daha dile getirdi.

 

 

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.