Esentepe Mahalle halkı ile iftar açan Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, müjde verdi;
BELEDİYE OLARAK DEĞİL, MEHMET DÖNMEZ OLARAK ESENTEPE’YE TAZİYE EVİ VE ÇOK AMAÇLI SALONU BEN YAPACAĞIM
Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, Ramazan’ın en büyük özelliklerinden olan birlik ve beraberlik ruhunu Esentepe Mahallesi’nde kurulan gönül sofrasında buluşarak yaşadı.
Hergün bir mahallede vatandaşlarımızla iftar açmanın manevi güzelliğini yaşayan Başkan Adayı Mehmet Dönmez, Esentepe Mahallesi sakinleri ile aynı sofrada iftar açtı.
İftar yemeğine AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Bülent Özer, Belediye Meclis Üye adayları ile birlikte Esentepe halkı katıldı.
Geniş katılımın olduğu iftar yemeğinde ezanın okunmasıyla birlikte topluca iftar açıldı.
Daha sonra mahalle halkına seslenen Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, Ramazan ayında Esentepe Mahallesinin güzel insanları ile aynı sofrada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Mahallenin her sorununu bildiğini kaydeden Dönmez, Belediye Başkanı olarak değil de Mehmet Dönmez olarak mahalleye taziye evi ve çok amaçlı salon sözü verdi. 1 Nisandan itibaren İskenderun’da çok büyük değişim olacağının altını çizen Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, kazananın İskenderun olacağını sözlerine ekledi.
İftar yemeğine katılan AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ise, Mehmet Dönmez gibi bir belediye başkan adayı olmasından gönüllerinin müsterih olduğunu, verdiği her sözü tutan vizyon sahibi olan Mehmet Dönmez ile İskenderun’un kısa sürede nasıl değiştiğini herkesin göreceğini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.