Milletvekili , Mahallesindeki ’nin yıkılarak yerine 250 yataklı Yeni ’nin inşa edileceğini, Grubu ziyaretinde kamuoyuna duyurdu. Milletvekili Karasayar, yatak sayısının 300’e çıkması içinde çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Milletvekili , Grubu’nu ziyaret ederek, sağlık alanında ’a yapılacak olan yatırımlar hakkında ilk defa açıklamalarda bulundu.
Beraberinde ve parti ilçe yöneticileri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Grubu Genel Koordinatörü ile görüşen Milletvekili Karasayar, ’un 2013 yılı yatırım programında da birçok alanda hizmet alacağını ifade etti. Mahallesi’ndeki ’nin yıkılacağını ve yanındaki arsa ile birleştirilerek 250 yataklı yeni yapılacağını ilk defa kamuoyuna açıklayan Milletvekili , bununla birlikte Diş Hastanesi’nin de önümüzdeki zaman zarfında Yeni ’nin yanında temeli atılacağını duyurdu. Karasayar, yerel seçimler ile ilgili de sürekli çalıştıklarını belirterek, ’un daha çok hizmet alması için mutlaka ’ni belediyeciliğiyle birleşmesi gerektiğini savundu.karasayar-2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.