Fenerbahçe’nin Başkan adaylarından Hulusi Belgü, listesinde yer alacak isimleri kamuoyuna açıkladı. Hatay’ın başarılı işadamları Osman Tufan’la Mustafa Baştuğ da Belgü’nün listesinde yer aldı. CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Tufan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Tufan’la, Osmaniye OSB Başkan Vekili ve Baştuğ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baştuğ Fenerbahçe’nin 3 Kasım’da yapılacak genel kurulunda aday olan Hulusi Belgü’nün listesinde yer aldılar.

sıte copyTufan’la Baştuğ da FB Yönetimi Aday Listesinde..

Hulusi Belgü’nün açıklamasında yer alan ifadeler ise şöyle; “3 Kasım’da yapılacak olan kongreye çok az zaman kalmasına rağmen, Fenerbahçe için neler yapılacağı tartışılmıyor. Kulübümüzün içinde bulunduğu mali sorunlara nasıl çözüm bulacağımız, gelir dengemizi nasıl arttıracağımız tartışılmıyor. Bu, bir kongreden çok, kişisel bir hesaplaşmaya dönüştü ve medya birimleri de, fikirler ve projelerden bahsetmek yerine atışmaları, hakaretleri ve Cumartesi günü salonda cereyan edebilecek provokasyon senaryolarını yazmayı tercih ediyor. Örgütlenmiş insanların parayla kiralanıp, adayları rencide edici sloganlar atacağını söylemek yerine, başkan adaylarının kamuoyuyla neden geleceğe yönelik hiç bir fikir paylaşmadığını sorgulasak daha iyi hizmet etmiş olmaz mıyız Fenerbahçe’mize?

İşte Tufan ve Baştuğ’un da içinde bulunduğu FB Yönetimi Aday Listesi:

Bu seçimlerde bana büyük destek veren Rahmi Eyüboğlu, işte bu yüzden benim listemde yer alacak. O, yukarıda belirttiğim amacımın bir simgesi. Bu mantık ile düşünerek, finansal anlamda yeniden yapılanmamıza uzmanlığı ile destek verecek Abdullah Üçyiğit, teknoloji ve pazarlama alanındaki uzmanlığı ile Sayın Orkun Tosun, kompleks yönetimi ve inşaat alanındaki deneyimiyle Sayın Hakan Kodal, genç sanayicilerimizden Mustafa Baştuğ, Onursal Kocatepe, Türk basketboluna hem sporcu, hem de yönetici olarak hizmet veren Işık Eyigüngör, Kulübe sayısız hizmetleri olmuş Murat Aşık, ömrünü Fenerbahçe’ye adamış Göksel Özonay, Osman Tufan, Mustafa Arslan, Bülent Eriş, Kayhan Darcan, Türk futboluna hem başkan hem yönetici olarak hizmet etmiş Tahir Sarıoğlu gibi ticaret ve spor hayatının önemli isimlerini listemizde göreceksiniz. Her adayın bu amaca yönelik bir adım atmasını can-ı gönülden temenni ederiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.