Özel İskenderun Gelişim Hastanesi ile Payas Belediyespor arısında sağlık sponsorluğu protokolü imzalanırken, Hastane Direktörü Ozan Yaşar’dan çok önemli bir müjde geldi..

GELİŞİM PAYAS BELEDİYESPOR (1)Gelişim Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezini de Kuruyor!
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, bölgenin güçlü takımlarından, bu sezon üçüncü ligde mücadele edecek Payas Belediyespor’a ve kulüp bünyesindeki diğer spor dallarında mücadele veren takımlara sağlık sponsoru oldu.
Sağlık sponsorluğu protokolünü imzalayan Payas Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Eczacı Mustafa Akyol’la Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Direktörü Ozan Yaşar, spora ve sporcu sağlığına verilen öneme dikkat çektiler.

Gelişim Büyük İşler Başarıyor..
Mustafa Akyol yaptığı açıklamada; hem bir sağlıkçı ve yönetici olarak Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’nin kadro ve teknoloji yatırımlarını büyük bir takdirle izlediklerini belirtirken, Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’nin sponsorluk konusunda verdiği desteğe de ayrıca mutlu olduklarını söyledi. Payas Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Akyol ayrıca, “Gelişim Hastanesi’nin bölge halkına sunduğu imkanları takdirle izliyoruz. Bir eczacı olarak meslektaşlarımla da bir araya geldiğimizde aynı şekilde herkesin ortak görüşü de bu. Radyoloji bölümü imkanları, kadronuzun kalitesi ve yatırımlarınızla büyük işler başarıyorsunuz. Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlarınız Başhekim Doktor Zeki Karaoğlan ve Doktor Mustafa İşler’in başarılarını da yakından izliyoruz. Gelişim Hastanesi bizim için çok önemli. Çok önemli işler yapıyorsunuz. Sizleri yürekten tebrik ederken, aynı zamanda da kulübümüze göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz” dedi.

En Kısa Sürede En Kaliteli Hizmet..
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Direktörü Ozan Yaşar da, hastane olarak yatırımların tüm hızıyla sürdüğü bir ortamda sporcu sağlığı merkezi kurmak hedefinde olduklarını belirterek, “En iyi imkanlarla hizmet vermek gayretindeyiz. Bölgemiz spora çok önem veriyor. Biz de bu konuda bir sporcu sağlığı merkezi kurarak katkı sunmak istiyoruz. İskenderun’a önemli yatırımlar yapmak noktasında çok yüksek maliyetli bir cihazın test çalışmaları başlıyor. İskenderun bölgesinde tek, Türkiye’de ise altıncı cihaz. Bu anlamda kaliteli hizmet vermek adına da yatırımlara da son sürat devam ediyoruz. En kısa sürede en iyi hizmet alarak, herkesin hastanemizden gönül rahatlığıyla ayrılmasını istiyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.