Geliyoruz…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Demokrat Parti ilçe teşkilatı Mikado Restoran’da istişare amaçlı bir kahvaltı verdi.
Düzenlenen kahvaltıya İskenderun ilçe teşkilatı başkanı Ahmet Gelmen ile yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve bölge genelindeki Demokrat Parti İlçe Başkanları katıldılar.

Demokrat Parti’de Birliktelik Ruhu

İskenderun Demokrat Parti ilçe başkanı Ahmet Gelmen, ev sahipliğinde düzenlenen istişare ve kaynaşma amacı taşıyan kahvaltıda birlik ve beraberlik rüzgârları esti. Gelmen yaptığı açıklamada şunlara değindi: Partimiz Türkiye genelinde önemli boyutlarda bir hareket kazanmıştır. Her söz ve her hareket bizim adımıza önem taşıyor. Geçmiş yıllardaki gücümüzü ve enerjimizi kazanacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Yüce Türk milleti son yıllarda alternatif parti eksikliğinden doğan bir boşluk yaşamıştır. İşte bu önemli boşluğu Demokrat Parti olarak kapatacağımıza inancım tamdır. Geçmiş yıllardaki büyüyen ve halkına hizmet veren İnandırıcılığı olan Demokrat barış ruhunu yeniden izole edeceğiz dedi.

Büyükşehir Modeline Talibiz

Demokrat Parti halkın benimsediği tanıdığı ve kabul ettiği bir duruşla var olmuştur diyen Gelmen, Genel başkanımız Gültekin Uysal, genç bir beyindir onun mücadelesini bizde kendi bölgemizde vererek inanıyorum ki iktidar partisi olacağız. Dün nasıl unutulmaz hizmetlerle adımızdan söz ettirmiş isek bu gün ve yarınlarda da aynı yükseliş trendi ile hak ettiğimiz konuma geleceğiz. İşte bu nedenle Demokratta yeniden doğuşun ve yeniden varoluşun rüzgârları esecektir. Bu rüzgârlar hem yerel de hem de genelde olumlu sonuçlar verecektir şeklinde konuştu.

Aslan Gibi Gelir

Demokrat Parti eski milletvekili aday adayı Saadet Özmen’de yaptığı konuşmada şu andan itibaren bir toparlanma sürecine girmiş bulunuyoruz. Ancak öncelikle kendi içimizde bir toparlanma söz konusudur.  Özmen, seçimlerde Baraja takılan bir parti olarak bundan sonra daha çok çalışıp partimizi en iyi seviyeye getirmek için tüm demokrat partili halkımızı birlik ve beraberlik ruhu ile çatımız altında toplanmaya davet ediyorum. Aslan gibi adaylar ile bu milletin karşısına Aslan gibi çıkacağız bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın sözlerine dikkat çekti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.