Elektrik Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hüseyin Yeşil, meslektaşı olan Elektrik Mühendisi Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’yı makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu. Elektrik Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hüseyin Yeşil’e Adana Şube Başkanı Mehmet Mak, İskenderun Temsilcilik Başkanı Bülent Bozdağan ile Antakya Temsilcilik Başkanı Cem Hüzmeli’de eşlik ettiler.

MANÅ_ET-Recovered(1) manset (4)Elektrik Mühendisiyim Gururluyum…
Meslektaşlarını ağırlamaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha; “Elektrik Mühendisleri Odası, meslektaşının arkasında duran bir örgüt olduğu gibi birlik ve beraberliği en üst düzeyde tutan meslek odalarından bir tanesidir. Bugün konumun farklı olabilir ama ben bir elektrik mühendisiyim. Mesleğimle de gurur duyuyorum.” dedi.

Tek Sorun Özelleştirme…
Bölgemiz de sık yaşanan elektrik kesinlerinin üzerine de kısa bir açıklama yapan Elektrik Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hüseyin Yeşil ise; “bütün bunlar bizim uzun yıllardır karşı çıktığımız ve bizim sözümüzü dinlemeyen iktidarın yaptığı özelleştirmenin sonucudur. Özelleştirme yapılırken halkımızın ucuz elektrik alınacağı söylenmişti. Bırakın ucuz elektriği halkımız elektrik almakta zorlanıyor. Elektrik kesintileri sık aralıklarla yaşanmaktadır. Dolayısıyla bizler özelleşen yerlerin yeniden kamusal alana dönüştürülmesini istiyoruz” açıklamasına yer verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.