3 yıldır çeşitli illerde başarı ile gerçekleştirilen Hatay Günleri fuarı bu yıl İstanbul’da Dünyaya kapısını açtı. Uluslararası Feshane Kültür ve Kongre Merkezinde 3.kez düzenlenen fuarda İSDEMİR’de yerini alarak Hatay’ın tanıtımına tam destek verdi. Yöresel değerlerin 7 Nisan 2013 tarihine kadar İstanbullularla buluşturacak olan Hatay Günleri Fuarına bölgemizden oldukça büyük bir katılım olduğu gözlendi.DSC_3197

Slogan ‘ Barış , Hoşgörü ve Kardeşlik’

2-7 Nisan tarihleri arasında İstanbul Feshane Kültür ve Kongre Merkezinde yine İstanbullularla buluşan fuarın sloganı ise her yıl olduğu gibi  ‘ Barış , Hoşgörü ve Kardeşlik’ oldu. Sahip olduğu tarih, kültür ve turizm potansiyelini ulusal ve uluslararası platformda tanıtma fırsatı bulan Hataylılar 7 den 70’e Hatay Günlerine koştu. Pek çok dinin milat öncesi buluşma kapısı olarak bilinen ve bir Dünya şehri olan Hatay tanıtımının en güzel örneklerinden birisine daha imza atıyor.

İSDEMİR Sosyal Sorumluluğunun Bilincinde.

Her yıl olduğu gibi İSDEMİR’de Hatay Günleri Fuarında yerini aldı. Kurumsal Sosyal Sorumluluğu kapsamında bu anlamlı organizasyona tam destek veren İSDEMİR, başta ülkemiz olmak üzere Hatay ekonomisine can veren önemli bir lokomotif. İstanbul Feshane Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen Hatay Günleri fuarının açılışında İSDEMİR İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Burtay KORALTAN, İSDEMİR İnsan Kaynakları ve İletişim Baş Müdürü Hasan DURGUN ve İletişim Müdürü Harun ÖZDEMİR’de hazır bulundu.  Gerçekleştirdiği yatırım hamleleri ile Türk Demir Çelik sektörünün mihenk taşları arasında yer alan İSDEMİR, bölge ve bölge insanıyla büyüyerek yeni hedeflere doğru yol alıyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.