HATAY HOŞGÖRÜ ŞEHRİDİR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Yerel seçimlere az bir süre kala MHP İskenderun İlçe Teşkilatı toplantılarını sıklaştırdı. MHP’de hedefin Büyükşehir Belediyesi ve tüm ilçeler olarak belirlendiği görülüyor.
MHP İlçe Başkanı İbrahim Gül, belde ve köy muhtarları ile düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada ilk olarak Reyhanlı saldırısını kınadı.
Gül, Hatay üzerinden bir takım oyunlar oynandığını belirterek, “Bizlerin birlik ve beraberliğini kimse bozamaz. Ülke iç ve dış politikada iyi yönetemediği için başımıza sıkıntıdan çıkmıyor. Sorunlar ve sıkıntılar ancak birlik ve beraberlik içersinde çözülür. Düzenlenen toplantılarda yeni büyükşehir belediye kanunu hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.MHP

HATAY HOŞGÖRÜ ŞEHRİDİR
Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman ise Reyhanlı’da hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileyerek, ”Hatay ve İskenderun barış ve hoşgörü şehridir. Bunu bozmak isteyenlere fırsat vermeyiz. Parti olarak yerel seçimlere sıkı bir şekilde hazırlanıyoruz. Muhtarlarımız ile bir araya geliyor talep öneri ve görüşlerini dinliyoruz. Bu seçimlere bizim için çok önemli” şeklinde konuştu. Düzenlenen toplantıda fikir alışverişinde bulunuldu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.