Hatay İl GGK 7. Kurul Toplantısını Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirdi

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanı Ali Dablan ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen toplantıda projeler konuşuldu.
Kurul üyeleri toplantı öncesi ATSO Başkanı Hikmet Çinçin’e nezaket ziyaretinde bulunarak, önümüzdeki günlerde gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgiler verdiler. Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren ve toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, “Oda olarak her zaman girişimcilerimizin yanındayız. Yeter ki, Hatay’a ve bölgemize değer katacak projeler üretin. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Hatay İl Genç Girişimciler kurulu üyelerinin toplantısında, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez ve Dış Ticaret personeli Meltem Kartal da yer aldı. Toplantı kurul üyelerinin birlikte yediği yemekle son buldu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.