HBB SPORCULARI BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Okullar arası Gençler Kick Boks Point Fighting ve Müzikli Form Türkiye Şampiyonası seçmeleri 19 Şubat Pazar günü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü TOKİ Kapalı Spor salonunda gerçekleşti. İlimiz genelinden 85 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen müsabakalarda Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Kick Boks Takımı 40 sporcu ile yarışmadaki yerini aldı.
HBB Spor Kulubü Kick Boks takımı, müsabakalar neticesinde 12 birincilik, 5 ikincilik ve 7 üçüncülük derecesi alırken, Müzikli Form seçmelerinde ise 2 birincilik, 3 ikincilik ve 1 üçüncülük derecesini hak ederek toplamda 14 birincilik, 8 ikincilik ve 8 üçüncülük derecesi ile büyük bir başarıya elde etti.
HBB’Lİ SPORCULAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA ADAY
54d0d474-6f62-49c4-8dee-86ceaad70c95 efb63ff0-f959-45c9-b992-47b9359cbe7bHBB Spor Kulübü Kick Boks takımının 40 sporcu ile katılım gösterdiği müsabakada 30 derece elde eden sporcularımız büyük bir başarıya daha imza attı. Önümüzdeki günlerde İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirleyeceği sayıda sporcularımız Türkiye Şampiyonasına katılım gösterecekler. Gerçekleştirilen seçme müsabakalarında başarı sıralamasına göre birinciliği elde eden 14 sporcumuz ile müzikli formda ilk üçe giren 6 sporcumuz Türkiye Şampiyonası ‘na kesin katılım hakkını elde etmiştir.
ANTRENÖR MURAT AKMAN: SPORCULARIMI YÜREKTEN KUTLUYORUM
Hatay Büyükşehir Belediyespor Kick Boks Takımı Antrenörü Murat Akman, “Sporcularım müthiş bir performans göstererek turnuvaya damga vurdular. Bu üstün başarı performansıyla sporcularımız ulusal ve uluslararası turnuvalara her zaman hazır olduğunu gösterdi. Başarılarından dolayı sporcularımızı kutluyor, her anlamda takıma desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve Spor Kulübü Başkanımız Serdar Güven’e takımım adına teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.