7 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilen HGC 4’üncü Olağan Genel Kurul sonrasında HGC Başkanlığı görevine seçilen Abdullah Temizyürek ve HGC Yönetim Kurulu Üyeleri’ne gerçekleştirilen ziyaretler ederken, Antakya İlçesi’ne bağlı mahalle muhtarları ile Yeşilay Hatay Şube Başkanı Hidayet Şişkin ve Başkan Yardımcısı Yüksel Aydın dün HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettiler. HGC Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette mahalle muhtarlarını temsilen bir konuşma yapan Antakya Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Tuncay Yıldız ile Şirince Mahallesi Muhtarı Ahmet Umarlar, “HGC’nin 7 Aralık’ta gerçekleştirdiği kongre sonrasında göreve seçilen Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni tebrik ediyoruz. Yerel basın demokrasinin en önemli unsurlarından biri olduğunu biliyor ve yakından takip ediyoruz. Bizler mahallemizde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizi basın yoluyla kamuoyuna duyuruyoruz. Bu konuda bizlere destek olan basın camiasına teşekkür ediyoruz. Bu vesileyle seçilmiş olan HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte diğer birimlerde görev alan basın mensuplarının başarılı çalışmalar yapacağına yürekten inanıyoruz. Göreviniz hayırlı olsun.” diyerek sözlerini tamamladı.
YEŞİLAY HATAY ŞUBESİ’NDEN HGC BAŞKANI TEMİZYÜREK’E ZİYARET
HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu Üyelerine günün ikinci ziyareti Yeşilay Hatay Şube Başkanı Hidayet Şişkin ve Başkan Yardımcısı Yüksel Aydın tarafından gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen ziyarette Yeşilay Hatay Şube Başkanı Hidayet Şişkin, Yeşilay’ın yerelde ve genelde yaptığı faaliyetleri anlatarak bilgiler verirken, 7 Aralık’ta gerçekleştirilen kongre sonucunda göreve seçilen HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik etti.
HGC BAŞKANI TEMÜZYÜREK ZİYARETÇİLERE TEŞEKKÜR ETTİ
HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ise gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı Merkez Mahalle Muhtarlarına ve Yeşilay Hatay Şube Başkanı Hidayet Şişkin’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.