İlk kutlama Hatay Yaşam’dan

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Dün gerçekleştirilen AK Parti İskenderun ilçe kongresinde başkanlığa seçilen Uğur Feriz, hizmet için kolları sıvadı. Teşkilatın içinden gelen, kentimizi çok iyi tanıyan, dürüst ve aktif kişiliğiyle tanınan Uğur Feriz’in AK Parti İskenderun ilçe teşkilatına hareketlilik getireceğine kesin gözüyle bakılıyor. Tek listeyle gidilen kongrede ilçe başkanlığına seçilen Uğur Feriz’e ilk kutlama gazeteniz Hatay Yaşam’dan geldi. Gazeteniz Hatay Yaşam’ın imtiyaz sahibi Sadullah Aslan, AK Parti İlçe Başkanı Uğur Feriz’e sürpriz yaptı. Sürpriz pastayı kendi elleriyle kesen Feriz, jestinden ötürü Hatay Yaşam’a teşekkür etti. Kendisine yüklenen sorumluluğun bilincinde olduğuna vurgu yapan Feriz, “Biz ülkemize ve bölgemize hizmet için yola çıktık. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de ekip ruhuyla hareket ederek, geniş bir yelpazede hizmet üretmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana ilçe teşkilatında yer alan isimlerden biri olan Uğur Feriz’in aktif çalışmalarda bulunarak, kentimize değer katacak projelerde önemli roller üstlenmesi bekleniyor.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.