Özova Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat İçcan, tarım alanında göz kamaştırıcı yatırımlarıyla yükseliş trendini sürdürüyor. Kırıkhan’da faaliyet gösteren Özova Grup, tarım ürünleri, biodizel ve tohumculuk alanlarında faaliyet gösteriyor.

Bölgemizin başarılı iş adamlarından Murat İçcan, ticaretteki başarısını spora da taşıdı. İçcan, Ankara ekiplerinden Gençlerbirliği’nin yönetim kurulu üyeliğine seçilmişti. Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği’nin sponsorluktan sorumlu asbaşkanı olan Murat İçcan, sportmen kişiliğiyle de öne çıkıyor. Mütevazı kimliği, dost meclislerdeki sohbetleri, beyefendiliği ve ticari zekasıyla adından söz ettiren Murat İçcan, sporda ve ticarette Ankara-Hatay dostluğunu geliştirip pekiştiriyor.

Bulunduğu alana yenilikler getiren, orijinal ve farklı kişiliğiyle genç kuşaklara ilham vermeyi sürdüren işadamı İçcan, başarılarıyla göz dolduruyor.

Genç..

Dürüst..

İdealist..

Yardımsever..

Başarılı..

Her zaman insanlara ve ülkeye katkı sağlama hedefinde..

Gençlere tavsiyelerde bulunan ve başarıyı yakalamak için çok çalışmak, güvenilir insanlarla diyalog kurmak ve dürüstlüğü her zaman ön planda tutmak gerektiğini belirten işadamı Murat İçcan, her kademeden çalışanların fikirlerine değer veriyor.

En önemli prensiplerinden biri olan kalite anlayışını özel hayatından iş hayatına, yaşamının her alanına yayma başarısını gösteren İçcan, sabırla ve iyi niyetle yatırımlarını sürdürüyor.

Gücünü aldığı Türk ekonomisine güç katan yatırımlarının yanı sıra yardımseverliğiyle de bilinen Murat İçcan için bölge halkı “İyi ki varsın” yorumunda bulunuyor.

Boş zamanlarını ailesiyle birlikte geçiren ve aile değerlerini her zaman üstün tutan İçcan, bu yönüyle de örnek teşkil ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.