WordPress veritabanı hatası: [Incorrect key file for table '/tmp/#sql_39a_1.MYI'; try to repair it]
SHOW COLUMNS FROM hy_users LIKE 'author_order'

WordPress veritabanı hatası: [Duplicate column name 'author_order']
ALTER TABLE hy_users ADD `author_order` INT( 4 ) NULL DEFAULT '0'

WordPress veritabanı hatası: [Got error -1 from storage engine]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM hy_terms AS t INNER JOIN hy_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN hy_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (79292) ORDER BY t.name ASC

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ | Hatay Yaşam Gazetesi

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, güvenlik güçlerinin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. İskenderun özel harekât baş polisi Ali Kundakçı ve özel harekâtta görevli polis memurları İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.
EMNİYET HER DAİM GÖREVİ BAŞINDA
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” emniyet personellerimiz tüm ülke genelinde olduğu gibi İskenderun’da can siperhane görev yapıyor. Emniyet güçlerimiz her daim halkımızın güvenliği için görevi başında. Kentimizde ve bölgemizde asayiş ve huzurun sağlanması noktasında önemli çalışmalara imza atıyor. Halkımızın can ve mal emniyetini korumak, huzur ve güven ortamını tesis etmek için büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Polis Teşkilatımızın her daim yanındayız ”dedi.
EMNİYET PERSONELİNİN YANINDAYIZ
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Özveriyle görev yapan başta ilçemizin güven ve huzur şehri olmasında görev alan Emniyet Müdürlüğü personeli olmak üzere, bütün Emniyet Teşkilatı mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm polislerimize aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum. Vatan, Millet ve Bayrak uğruna kanlarıyla topraklarımızı sulayarak mukaddes kılan tüm Şehit polislerimize Allah’tan rahmet diliyorum”şeklinde konuştu.
Ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Kategori:
Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>