İskenderun Eski Belediye Başkanı Aslan ,”bu seçimde ittifak kurulmalıdır” dedi.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

ASLAN: BU SEÇİMDE İTTİFAK KURULMALIDIR
ASLAN: GÜN DOĞMADAN NELER DOĞAR
İskenderun Eski Belediye Başkanı Aslan ,”bu seçimde ittifak kurulmalıdır” dedi.
Aslan, görevine yeni seçilen Demokrat Parti İskenderun İlçe Başkanı Ahmet Gelmen‘i makamında ziyaret etti.
Aslan, bayrakla ,devletle, milletle sorunu olmayan herkes ile birleşebileceğini belirterek,”Bu benim zayıf olduğum için değil. Alternatif yoktur denilen mantığı yıkmak için, bu gerekiyorsa bu yöntem yapılabilir. Bu benim vereceğim bir karar değildir. Bu benim şahsi kanaatimdir. Gelişmelere bir bakılır ise Suriye olayları bir rezalet. Bizim kendi sorunlarımız varken bizim olayları deşelememiz kime fayda sağladı? Bunun için halka her zaman dürüst davranmak gerek.”dedi. Aslan, millete karşı her zaman dürüst ve samimi olduğunu belirterek bu millet hizmetin en güzelini en kalitelisini hak ediyor. Bakalım gün doğmadan neler doğar dedi.
Gelmen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bundan sonraki çalışmalarında birlik ve beraberlik içerisinde halka hizmet için çalışacaklarını ifade etti.
Ziyarete çok sayıda partili katıldı.
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.