İskenderun Gençlik ve Eğitim Derneği (İSKGED) ve Simya Eğitim Kurumları işbirliği ile düzenlenen “Ödevsiz Öğrenci Kalmasın” sloganıyla başlatılan proje kapsamında İskenderun’da yaklaşık 50 bin yaprak test dağıtılıyor. Üniversiteye hazırlanan öğrencileri yakından ilgilendiren proje ile merkezi İstanbul’da bulunan Simya Eğitim Kurumları bünyesinde hazırlanan yaprak testler 9. 10. ve 11. Sınıf öğrencilerine dağıtılmaya başlandı. İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de desteklediği proje kapsamında pilot okul İskenderun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi seçildi. İlk dağıtım İSKGED Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aflaz, Başkan Yardımcıları Ali Koç, Hasan Akdoğan ve Simya Eğitim Kurumları Kurumsal İletişim Koordinatörü Eren Özçelik’in katılımları ile gerçekleştirildi. İskenderun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde yapılan dağıtımda ev sahipliğini okul müdürü Bülent Keske üstlendi. Öğrencileri her zaman desteklediklerini belirten Keske, “Bugün burada bizlerle buluşan yetkili arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler sizlerin geleceğinizi şekillendirmenizde rol alan idarecileriniz olarak, sizleri oldukça önemsiyoruz. Unutmayın ki Sağlık Meslek Lisesi artık üniversite hazırlıkta büyük bir öneme sahip. Bugün bu yaprak testleri sizlere ücretsiz olarak dağıtıyoruz ve bundan sonrada dağıtmaya da devam edeceğiz. Emeği geçen herkesi kutluyorum” diye konuştu.iskged

“Başarınız Bizim İçin Önemli”

İSKGED olarak, eğitim sektöründe birçok yeniliğe imza attıklarını dile getiren Başkan Aflaz ise, “Bugün geleceğimizi şekillendirecek olan siz gençlerimiz ile bir arada olmaktan oldukça mutluyum. Simya Eğitim Kurumları işbirliği ile hazırlanan bu proje kapsamında İskenderun ve çevresinde yaklaşık 50 bin yaprak test dağıtacağız. Sizlerin başarılı olmanız bizleri memnun eder” diye konuştu.
Simya Eğitim Kurumları’nı temsilen organizasyona katılan Kurumsal İletişim Koordinatörü Eren Özçelik projenin tüm hızla devam edeceğini belirtti. Özçelik, “İSKGED bu projeden bize bahsettiğinde seve seve yer alacağımızı dile getirdik. Merkezi İstanbul’da olan Simya Eğitim Kurumları, bu tip organizasyonlarda her zaman yer almıştır. Yer almaya da devam edecektir. Bizim işimiz eğitim. Eğitim her alanında Simya Eğitim Kurumları varlığını güçlü bir şekilde gösterecektir. Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İlerleyen yaşamınızda da sizlere şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.