İTSO YÖN.OSMANİYE OSB DE SİMAK MAK.TESİS.İNC.BULUNDU

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İTSO Yönetimi Osmaniye OSB’de Simak Ağır Makine Sanayi Tesislerinde incelemelerde bulundu

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Simak Ağır Makina Sanayi Tesislerinde incelemelerde bulundular. İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) iş birliğiyle kurulacak olan Kaynak Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi 6. Odak Toplantısını Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştiren İTSO yönetim kurulu üyeleri ve İskenderun Teknik Üniversitesi yetkilileri toplantı sonrası fabrika ziyaretlerinde bulundular. İTSO yönetim kurulu üyeleri ve İskenderun Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğr. Üyesi Dr. Ersin Bahçeci, Simak Ağır makine Sanayi A.Ş. müdürü Recep Coşkun ve yetkili birimleri ile görüştüler. İskenderun Teknik Üniversitesi DOĞAKA ve İTSO işbirliğiyle kurulacak olan İSTE Kaynak Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi ile ilgili Simak Ağır Makine Sanayi A.Ş. yetkilileri bilgilendirildi.
Kaynakçılık sektöründe faaliyet gösteren iş insanlarına kurulacak olan Kaynak Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi ile ilgili bilgiler veren İskenderun Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğr. Üyesi Dr. Ersin Bahçeci, İTSO yönetimi ve İSTE yetkilileri ile Simak Ağır Makine Sanayi A.Ş. Tesislerini gezerek, kaynak yapılan fabrikayı uygulamalı olarak yerinde gördüler. Simak Ağır Makine Sanayi müdürü Recep Coşkun, tesislerinde kaynak ağırlıklı üretim yaptıklarını belirterek, projenin hayata geçirilmesi ile birlikte İSTE Kaynakçılık Mükemmeliyet Merkezi ile birlikte çalışabileceklerine vurgu yaptı. Simak Ağır Makine Sanayi A.Ş. Tesislerinin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyesi Müfit Tennioğlu, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektör yardımcıları Prof.Dr. Selçuk Mıstıkoğlu, İskenderun Teknik Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı aynı zamanda TOBB’un Akademik Danışmanlığını da yürüten Prof.Dr.Nazif Çalış, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez, İskenderun Teknik Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğr. Üyesi Dr. Ersin Bahçeci, katıldılar.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.