MEYDAN ÇOCUKLARI ŞAMPİYONKOLİK

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Şampiyonluk kupasını karşılaşmayı Esi Arife Tosyalı ve ASKF Başkan yardımcısı Ayhan Dik ile izleyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı tarafından verildi..
MEYDAN ÇOCUKLARI ŞAMPİYONKOLİK
İskenderun Belediyesi tarafından organize edilen 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm festivali etkinlikleri arasında yer alan Plaj Futbolu ile Halı saha futbolunda tüm rakiplerini geride bırakan FC Meydan Gençlik Spor ile Meydan Gençlik 1453 takımları iki şampiyonluk kupasını da müzesine götürdü.
Meydan Gençlik 1453 takımı İskenderun Belediyesine ait sahil kısmındaki spor tesislerinde yapılan final karşılaşmasında güçlü rakibi Geveze Spor’u Cemil Karakurum ile Arif Özdemir’in attığı golle 2-0 yendi.
Kalabalık seyirci kitlesinin heyecanla izlediği müsabakanın ardından ardından Şampiyonluk kupasını karşılaşmayı Esi Arife Tosyalı ve ASKF Başkan yardımcısı Ayhan Dik ile izleyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı tarafından verildi.
Final karşılaşmasını 2-0 yenilgiyle kapatan Geveze Spor, ikinci, Galactios üçüncü, Bet Spor’da dördüncü oldu.
Meydan mahallesi adına Zeyni Ceylan, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile Hatay ASKF Başkan yardımcısı ve Festival Spor Organizasyonu sorumlusu Ayhan Dik’e, turnuvanın güzelliği nedeniyle Meydan Spor’un formasını hediye etti.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,şampiyonaya katılan tüm takımları tebrik etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.