’li ’ın Bahçeli’ye ‘Öcalan’ı asamaz, assa assa paltosunu asar’ sözlerine tepki gösteren Milletvekili Adnan , “Günü geldiğinde biz Öcalan’ın paltosunu değil, gönderine asmadığınız bayrağın direğine inşallah sizleri asacağız” dedi.sefik-cirkin7
Ülkücü İşçiler Derneği Kapalı Spor salonunda halka açık düzenlenen etkinliği öncesi konuşma yapan Milletvekili Adnan , ’yi ağır bir dille eleştirdi.
’li Çirkin bu memlekette iktidar ve yandaşı olan bir bölümün, mutlu azınlığın, yağ bal içinde yaşarken, diğer tarafta milletin, kredi kartını ödemek, evinin kirasını ödemek, çocuğuna süt götürebilmek için birçok sıkıntıya girdiğini söyledi. Terör örgütünün meclisteki uzantısı ’nin her gün şımarık bir edayla bütün değerlere saldırdığını ve bir şımarık çocuk edasıyla zaman zaman genel başkanları Bahçeli’ye de dahi dil uzattığını vurgulayan ’li Çirkin “Şimdi burada Sayın , ‘Abdullah Öcalan’ı asamaz, assa assa paltosunu asar’ diyen ’a sesleniyorum. meydanında bir miting yaptınız ve o mitingde Türk bayraklarını direklere asmadınız, astırmadınız, inanın ki, yemin ediyoruz ki; günü geldiğinde biz Öcalan’ın paltosunu değil, gönderine asmadığınız bayrağın direğine inşallah sizleri asacağız” diye konuştu.
’li Vekil Çirkin, her şeyin bir haddi, her şeyin bir hududu olduğunu ifade ederek konuşmasına şöyle devam etti: “Bu millet bu kadar hakareti kaldırmaz! Bu millet sokakta bulunmuş bir millet değil. Bu devleti pazardan almadık, kanla aldık, canla aldık. Bu milleti sokakta bulunmuş bir millet kabul etmeyin. Bu millet yüce Allah’ın iltifatına mazhar olmuş, Cenabı hakkın korumasında olan değerli bir millettir ve Türk Milletidir.”

TÜRK MİLLETİ OLARAK TEHLİKENİN FARKINA VARMALIYIZ
de, son günlerde yaşanılan olayların herkesi endişeye sevk ettiğini ifade ederek “Ülkemizin üniter ve mili yapısı hedef alınmakta ve bu hedefi alanlar da ‘barış ve çözüm kimliği’ altında birleşmektedir. Ülkemizi bölmek için her türlü oyun sahnelenmektedir. Eğer Türk Milleti olarak bu tehlikenin farkına varmazsak, yıkım ve yıkılışın önüne geçmemiz mümkün olamayacak” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.