İskenderun’da yılbaşı gecesi eğlence mekanları doldu taştı. Her yıl olduğu gibi kentimizin gözde mekanlarından Karaağaç sahil yolundaki Mikado Restoran’da yeni yıl coşkusu zirve yaptı. 2012’yi 2013’e bağlayan gece tüm eğlence mekanlarında coşku ve sevinç hakimdi. Rezervasyonlarını yaptıran vatandaşlar, yeni yıla tercih ettikleri mekanlarda büyük bir mutluluk içinde girdi. Yılbaşı akşamı eğlencenin, dansın, mutluluğun ve coşkunun tavan yaptığı Mikado Restoran’da, konukların yüzlerden gülümseme hiç eksik olmadı.
Hüznün olmadığı, sadece sevinç ve coşkunun hakim olduğu gecede mutluluk kareleri hafızalara kazındı. 2012’yi hüzün ve neşeleriyle
geride bırakan konuklar, yeni yıla yeni ümitlerle girerken, tüm beklentilerinin de gerçekleşmesini dilediler. Canlı müzik eşliğinde geniş seçenek sunan Mikado, lezzetli menüsüyle yılbaşı akşamını mutluluğa dönüştürdü. Bir restoranda aranan tüm özellikleriyle ailelerin birinci tercihi Karaağaç sahil yolundaki Mikado Restoran, gecenin sonunda konuklarından büyük alkış aldı. Mutfağında lezzeti hazırlayan, damak zevki sahibi konuklarına hizmet eden deneyimli personeli, kendinizi evinizde hissettiren aile ortamında masa düzeni ve canlı müziğiyle Mikado, konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı.                                                                                                                                                                                                                                                                                   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.