mansetGazeteniz Hatay Yaşam’ın 6. kuruluş yıldönümü gecesi, geniş bir organizasyonla kutlandı. İskele Cafe’nin yazlık bahçe bölümünde gerçekleştirilen geceye iş, siyaset ve bürokrasinin etkin isimlerinin ağırlıklı olduğu 800 kişilik davetli katılım gösterdi. Hatay Yaşam Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sadullah Aslan, gecede yaptığı konuşmasında gazetenin güçlü ve saygın bir kurumsal kimliğe ulaşmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, “Dik duruşumuz ve ilkeli yayıncılığımız ile, kimseye eğilip bükülmeden, kimsenin yandaşı olmadan sizlerin gazetesi Hatay Yaşam’ı ayakta tutabilmek için özverili bir ekip ile önemli bir gayret sarf ediyoruz. Tek hedefimiz, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışımızdan taviz vermeden, Hatay Yaşam ailesini daha da büyüterek yolumuza devam etmektir” dedi. İskenderun Kaymakamı Hacı Hasan Özyiğit de yaptığı konuşmasında, Hatay Yaşam’ın modern çağın gerektirdiği tüm imkanları kullanarak çıtayı her geçen gün yükselttiğine dikkat çekti. Gecede sahne alan pop star yarışmasıyla yıldızı parlayan Canan Ay, sahne performansıyla konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Ardından sahne alan Urfa Sıra Gecesi de, davetlilere türkü ziyafeti verdi. Dörtyol Özel Tufan Yıldızlar Koleji Müdürü Süleyman Öncül, gecenin sunuculuğunu üstlendi. Öncül, muhteşem sunumu ve başarılı performansıyla dikkatleri üzerine topladı.

1 sayfa 2 sayfa 3 sayfaHatay Yaşam’ın 6. yıl gururu

İlkeli ve kaliteli yayın anlayışını kurulduğu günden bugüne taşıma başarısını gösteren Hatay Yaşam Gazetesi, kuruluşunun 6. yıldönümünü geniş katılımlı muhteşem bir geceyle kutladı.
Haftalık olarak yayın hayatını sürdüren Hatay Yaşam’ın İskenderun İskele Cafe’nin yazlık bahçe bölümünde düzenlenen kutlama gecesi iş, siyaset ve bürokrasi dünyasının renkli simalarını bir araya getirdi. Müzik dünyasında Pop Star yarışmasıyla yıldızı parlayan, pop ve fantazi ağırlıklı şarkıların güçlü yorumcusu, sahnelerin enerjik sesi Canan Ay’ın sahne aldığı gecede coşku fırtınası yaşandı. Pop ve fantazi müziğin güçlü sesi Canan Ay’ın söylediği birbirinden güzel şarkılara konuklar da hep bir ağızdan eşlik etti.

4 sayfa 5 sayfa 6 sayfa 7 sayfaUNUTULMAZ GECE

Hatay Yaşam Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sadullah Aslan, 800 kişilik davetli topluluğunun katılım gösterdiği gecede yaptığı konuşmasında, “Gazetecilik çok zor meslek. Hayat eşittir haber demek. Kısaca hayat var oldukça haberler ve beraberinde de sizler ve bizler olacağız. Hatay Yaşam’a kurulduğu ilk günden bu yana emek veren, daha sonra gazetemizden ayrılan tüm çalışanlara ayrıca teşekkür ediyorum. Bizlere sunduğunuz desteğe yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerle her zaman daha yenilikçiyiz daha güçlüyüz. Sizlerin ışıltısı gecemizi aydınlatacak ve coşkunuz bu geceyi unutulmaz kılacak. Kaliteli yayıncılığın yanı sıra sosyal aktivitelerle de okurlarımızın yaşamlarında kayda değer anılar bırakmayı hedefliyoruz. Hepinize en derin saygılarımı sunuyor, gecemize tekrar hoş geldiniz diyorum” şeklinde görüş ortaya koydu. Alkışlar arasında konuşmasını yapmak üzere sahneye davet edilen İskenderun Kaymakamı Hacı Hasan Özyiğit de, yaptığı açıklamasında, “Bölgemizin etkin gazetelerinden Hatay Yaşam’ın 6. yıldönümü organizasyonunda sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. 8 sayfaBuradaki manzaradan görebildiğim kadarıyla Hatay Yaşam, okurları, bölge sanayicisi, işadamı ve halkla çok iyi bütünleşmiş. Tüm ekibi genç ve kabına sığmayan gazetenin imtiyaz sahibi Sadullah Aslan nezdinde kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadesinde bulundu. Geceye protokol mensuplarının yanı sıra, iş dünyası ve bölge firmalarının üst düzey yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı. Sahne performansıyla konuklardan tam not alan ve adeta bir müzik ziyafeti sunan pop müziğin güçlü sesi Canan Ay, gecede yaptığı kısa konuşmasında, “Organizasyon işleri kolay değil. İş ve bürokrasinin renkli simalarını böylesine coşku dolu bir organizasyonda buluşturan genç kardeşimiz Sadullah Aslan’a ve ekibine başarılar diliyorum” dedi. Gecenin ilerleyen saatlerinde 6. yıldönümü pastası konuklarla birlikte kesildi. Müzik faslı Canan Ay’la bitmedi.  Urfa Sıra Gecesi’nin de sahne aldığı programda, birbirinden güzel türkülerle konukların coşkusu doruğa tırmandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.