Öz-Trans Uluslararası Nakliyat, atılımlarını her geçen gün sürdürerek adından başarılarla söz ettiriyor. Son olarak Öz-Trans, tek seferde 103 adet Mercedes-Benz çekici alarak, nakliye filosunu güçlendirdi. Bu alımla Öz-Trans, taşımacılık sektöründe çıtayı yükselttiğini tescilledi.

2004 yılında kurulan firma kısa zamanda büyük mesafeler kat etti. Öz-Trans ortaklarından Yusuf Dönmez, yeni araç alımlarıyla müşterilerine daha modern, daha teknolojik ve daha güvenli gönderi deneyimleri yaşatacak olmanın gururunu duyduklarını belirtiyor.

Dönmez, Öz-Trans’ın nakliye sektörünün önemli aktörlerinden biri olmasında önemli pay sahibi.

Ufku geniş, üretken ve çalışkan..

Mütevaziliği ve vizyon sahibi kişiliğiyle tanınan Yusuf Dönmez, iş dünyasında başarının sırrının güven, istikrar ve kararlılık olduğuna vurgu yapıyor.

Öz-Trans’ın tecrübeli ortaklarından Sadullah Özkan da, iş dünyasında birikimi ve başarılarıyla değerli isimlerinden biri. Yüksek performansı ve isabetli kararlarıyla genç kuşaklara ilham vermeyi sürdüren Öz-Trans ortağı Sadullah Özkan, tecrübesiyle göz dolduruyor. Özkan, iş dünyasında başarının sırrının güvenilirlik olduğunu söylüyor ve genç iş insanlarına başarı yolunda ‘saygınlık’ ve ‘hayat boyu eğitim’in altını çiziyor.

Başarılı isimler Sadullah Özkan ve Yusuf Dönmez’in yol göstericiliğinde Öz-Trans ortaklarından Mehmet Özkan ve Öz-Trans yetkilisi Osman Dönmez’le mükemmel bir sinerji yakalayan firma, önümüzdeki dönemde daha çok büyük işlere imza atacak.

Yatırım yolunda atılacak yeni adımları heyecanla bekliyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.