NİNO Dayanıklı Tük. Mal. Paz. – Vestel – Sony, temsilcisi İskenderun Vestel Bayii yönetim kurulu başkanı Roy Banna’ yeni binanın açılışını muhteşem bir törenle gerçekleştirdi. Açılışa Vestel Bölge müdürü Tarık Leloğlu, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, başkan yardımcıları Emin Dönmezer ve Haluk Arlı ile çok sayıda konuk katıldı. Kanatlı Cad üzerinde bulunan eski Vestel binasını yıktırıp yerine daha çağdaş ve modern beş katlı bina yaptıran NİNO Ticaret yeni hali ile İskenderun halkının hizmetine girdi.  Vestel Bayii yönetim kurulu başkanı Roy Banna’yaptığı açılış konuşmasında, babamızdan aldığımız bu değerli mirasın 40 yılını doldurmak büyük mutluluk duyuyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda da aynı onur ve gururla İskenderun halkına hizmet vereceğiz. Yeni konsept ve marka ürünlerimizin içinde halkımızın bütçesine uygun kampanyalarımızda olacaktır şeklinde düşüncelerini ifade etti.

Sevgi ve Heyecan

İskenderun Belediye başkanı Yusuf Civelek de yaptığı açılış konuşmasında sevgi ve heyecan işin potansiyelini artıran güçlerdir. Nino ticaret olarak zaten kentimizde uzun yıllardır hizmet vermektesiniz yani bu işin doavini olarak markasınız. Yeni binadaki çalışmalarınızın da aynı şevk ve heyecanla sürmesini temenni ederim şeklinde konuştu. Beş kat olarak inşa edile Vestel ve Sony ürünlerinin yanı sıra spor ve kondisyon malzemeleri, küçük ev aletleri ve bilgisayar gibi ürünler bulunuyor.

Organizasyonda CSR dikkatleri çekti

Vestel Bayinin yeni binasının açılış Organizasyonunu düzenleyen CSR işletmecisi Süheyla Gizlen, yaptığı titiz ve mükemmel dizayn ile dikkatleri çekti…                                                                                                                                                                                                                                                                                   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.