Özel Eğitim Sektöründe 15.yılını deviren Özel Öğretmeni Sayın Gökçen Onay Keçeli Önderliğinde;
Başarıları ve Ezber bozan Sitili ile Özel eğitim camiasında adından sık sık söz ettiren Engelsiz Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 2008 yılında özel eğitime ihtiyaç duyan çocuk ve gençlerimize yönelik eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. 750 m2 lik kapalı alanlı ve açık alanlı eğitim merkezimiz 4 katlı,asansörlü,eğitim katları birbirinden ayrı ve gerekli tüm eğitim öğretim materyalleri, fizyoterapi odası, bireysel sınıflar, küçük yaş odası ve grup sınıflarımız ile eğitim kurumlarında olması gereken tüm fiziki şartları (Yangın merdiveni, erken uyarı sistemi) sağlanmıştır. Kurumumuz bünyesinde çalışan ve öğrencilerimizin bireysel gelişimlerini herşeyden önde tutan psikolog, pedagog,özel eğitim öğretmenleri, çocuk gelişimi öğretmenleri,okul öncesi öğretmenleri ve fizyoterapistlerimiz ile öğrencilerimiz ve ailelerine hizmet verilmektedir. Engelsiz Yaşam Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin, kuruluş amacı özel eğitime muhtaç özel çocuk ve gençlerimizi, bağımsız ve topluma yararlı bireyler olarak yetiştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Eğitim Programlarımız:
Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, Özel Öğrenme Güçlüğü (Disleksi),İşitme Engelliler Destek eğitim programı, Zihinsel Engelliler, Down Sendromu, Bedensel Engelliler, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Davranış Bozuklukları, Okula Uyum Sorunları, Sosyal ve Duygusal Gelişim.

Merkezimizden Aile eğitimi konularında destek alabilirsiniz.
Ayrıca Merkezimizde, özel çocuklarımız için çeşitli testler yapılmaktadır.
Merkezimizde özel çocuklarımıza ait tüm bilimsel bilgilere ulaşabilirsiniz. Her sorun hakkında detaylı bilgiler kurumumuzda mevcuttur.

Çocuklar geleceğimizdir. Özel Çocuklar, güzel geleceğimizdir. Sakın kulaktan dolma bilgilerle sorunlarınızı çözmeye çalışmayın.
Ayrıntılı bilgi için;www.iskenderunengelsizyasam.com
Mustafa Kemal mahallesi 576.sok.No:42 İskenderun/Hatay

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.