mansetHayırsever işadamı ve Nursan Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Keleş, Dörtyol ve bölgemize Özel İlke Yaşam Hastanesi’ni kazandırıyor. Dörtyol’un Özerli Mahallesi Un Fabrikası civarında yapımı süren 150 yataklı Özel İlke Yaşam Hastanesi’nin yüklenici firması Uysal Grup. Bünyesindeki uzman ve deneyimli kadrosu, sahip olduğu geniş ekipmanlarıyla büyük projeleri başarıyla tamamlayan ve şimdi de hastanenin yapımını üstlenen Uysal Grup, tüm ekibiyle hastane inşaatına odaklandı. Uysal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uysal, yüksek teknolojiyle hizmet veriyor. Hastanenin temel inşaatında, demir ve izolasyon çalışmalarını tamamlayan Uysal Grup, beton döküm işlemlerini sürdürüyor.

Bölgemizde eksikliği büyük ölçüde hissedilen tam teşekküllü hastane eksikliğini Nursan Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Keleş gideriyor…

Özel İlke Yaşam Hastanesi tüm Hatay’a şifa dağıtacak

66Nursan’ın Dörtyol’da yapımı süren 150 yataklı ve teknolojinin son imkanlarıyla donatılacak özel hastanenin inşaatı hızla sürüyor. Hayırsever işadamı ve Nursan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Keleş, Dörtyol ve bölgemize Özel İlke Yaşam Hastanesi’ni kazandırıyor. Bu hastane sayesinde Adana başta olmak üzere diğer büyükşehirlere sevkler azalacak. Dörtyol’un Özerli Mahallesi Un Fabrikası civarında inşası süren 150 yataklı Özel İlke Yaşam Hastanesi inşaatında hummalı bir çalışma var. Hastanenin yapımını üstlenen Uysal Grup, tüm ekibiyle inşaatın temel çalışmalarını sürdürüyor. Uysal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uysal, mesaisinin tamamını hastane inşaatına harcıyor. Gece gündüz şantiyede çalışmaları takip eden Ali Uysal, projenin eksiksiz bir şekilde yürümesini sağlıyor. Uysal Grup farkıyla, emin adımlarla ilerleyen hastane inşaatı tamamlandığında sadece Dörtyol’a değil, çevre il ve ilçelere de sağlık hizmeti verecek. Tüm Hatay halkı, bölgeye kazandırılacak olan özel hastaneden ötürü, Nursan Yönetim Kurulu Başkanı ve hayırsever işadamı İlyas Keleş’e teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.