AdsızrrrSPOR Toto 2. Ligi Beyaz Grupta mücadele edecek olan Hatayspor, PTT 1. Lig ekibi Adana Demirspor’dan Özgür Çelik’i renklerine bağladı. Yaptıkları transfer ile ilgili bilgi veren Hatayspor Basın Sözcüsü Sadullah Ergin, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Çalışmalarımız kapsamında PTT 1.Lig takımlarından Adana Demirspor’dan Özgür Çelik’i renklerimize bağladık. 27 yaşındaki genç futbolcu Özgür, stoper ve ön libero mevkilerinde oynuyor. Uzun lig maratonunda PTT 1.Lig deneyimli Özgür Çelik’ten çok yararlanacağımıza inanıyoruz.” dedi.
Yönetim kampı ziyaret etti
Bu arada Hatayspor Başkanı Jan Baram ile yöneticiler Sadullah Ergin ve Emir Kavvasoğlu, Hatayspor kafilesine ziyarette bulunmak ve hazırlık maçlarını izlemek için Çarşamba günü Bolu’ya gittiler. Hatayspor teknik heyet ve futbolcularla Bolu Koru Oteldeki kampta buluşan Hatayspor yönetiminin bu ziyareti takıma moral verdi. Çarşamba günü Azerbaycan 1.lig takımlarından FK Neftçala ve Anadolu Üsküdarspor ile iki hazırlık maçı yapan Hatayspor, 22 Ağustos Perşembe gününü antrenman programıyla tamamladıktan sonra 23 Ağustos Cuma günü Alanyaspor maçı ile Bolu kampını noktalayacak.
Alt yapı kurumsal yapıya kavuşturuldu
Altyapı koordinatörlüğüne Mehmet Kakil’in getirilmesinin ardından yeni bir yapılanmaya gidilen Hatayspor altyapısında tüm girdiler tediye makbuzu ile kayıt altına alınarak kurumsal bir yapıya kavuşturulmuştur. Mehmet Kakil’in sahibi olduğu futbol okulu, Hatayspor altyapısı bünyesine alınarak tek futbol okulu halinde Hatayspor’a hizmet etmeye başlamıştır. Futbol okullarında alınan ücretler makbuz karşılığı Hatayspor’a alınmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.