18AK Parti İskenderun İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Dönmez, son yıllardaki çabaları, gayretleri ve toplumsallık zemininde ortaya koyduğu sağlam duruşu ile iş ve siyaset dünyasının yükselen değeri. Geçtiğimiz hafta sonu bir dizi açılış için İskenderun’a gelen Adalet Bakanı Sadullah Ergin, gerçekleştirdiği açılışların ardından divan toplantısına katılmak üzere AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı’na geçti. Burada AK Parti İskenderun İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Dönmez’e bir plaket veren Adalet Bakanı Sadullah Ergin, siyasetin Mehmet Dönmez gibi aktif, genç ve yeni yüzlere ihtiyacı olduğuna vurgu yaptı. İşadamı ve AK Parti İskenderun İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Dönmez’den övgüyle bahseden Bakan Ergin, divan toplantısında tek plaketi İskenderun ve çevresinde halkın yararına olan tüm proje ve etkinliklerde anahtar rol üstlendiği gerekçesiyle Mehmet Dönmez’e verdi. Genç, üretken, azimli, yeni projelere açık ve başarılı bir işadamı olan Mehmet Dönmez de, Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in elinden aldığı plaketin kendisi açısından gurur ve kıvanç kaynağı olduğunu belirtti.Untitled-1 copy

Yeniliklere açık renkli kişiliği ve geleceği gören vizyonuyla iş ve siyaset dünyasında adından söz ettiren AK Parti İskenderun İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Dönmez, mütevaziliğin ve alçak gönüllülüğün de sembol isimlerinden. İskenderun ve çevresinde AK Parti’nin hayata geçirdiği tüm etkinliklerde anahtar rol üstlenen Mehmet Dönmez, iş hayatında girişimciliği ve insan ilişkilerindeki başarısıyla da tanınıyor. “Lider Türkiye 3” sloganı ile başlatılan Siyaset Akademisi’ni geçtiğimiz yıl üstün başarı ile tamamlayan Mehmet Dönmez, bu başarısını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden plaket alarak taçlandırmıştı. AK Parti Genel Merkezi’nde geçtiğimiz yıl Kasım ayında düzenlenen törende Siyaset Akademisi’nde gösterdiği üstün başarıdan ötürü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından plaketle onore edilen Mehmet Dönmez, yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Mehmet Dönmez’e anlamlı plaket

IMG_8310Geçtiğimiz hafta sonu AK Parti İskenderun ilçe binasında partisinin Danışma Kurulu toplantısına katılan Adalet Bakanı Sadullah Ergin, İskenderun ve beldelerinde toplumsallık zemininde ortaya koyduğu üstün performansı dolayısıyla, sadece AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Dönmez’e plaket verdi. Toplumun geçmişten günümüze getirdiği manevi ve kültürel değerlerle beslenmiş, iş dünyasının yükselen değeri Mehmet Dönmez de, kendisi açısından en büyük gurur ve onur kaynağının insanlara hizmet olduğunun altını çizdi. İş yaşamında dengeli ve istikrarlı büyüyerek iş hacmini her geçen gün genişleten, ticari hayatında sağlam duruşu ve beyefendiliğiyle takdir toplayan Mehmet Dönmez, gerek siyaset gerekse iş yaşantısında son derece takipçi ve alçakgönüllü bir yapıya sahip. Ortak bir kaderi paylaştığımız bu topraklarda geleceğe güvenle bakabilmemiz için Mehmet Dönmez gibi halkla bütünleşmiş ve bu topraklara gönülden bağlanmış, vizyon sahibi ve ileri görüşlü insanlara ihtiyacımız olduğunu vurgulayan Adalet Bakanı Sadullah Ergin de, konuşmasını tamamlayarak Dönmez’e bir plaket verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.