Turyap İskenderun Temsilciliği 2 yılını doldurmanın haklı gururunu ve onurunu yaşıyor. Gayrimenkul piyasasında farklı çalışmaları ve modern vizyonları ile ilki başaran Turyap ortakları Süheyla Gizlen Can Teymur, Zeki Ökmen, Şehmuz Sönmez ve çalışanları ile birlikte 2.yıldönümlerini kutladılar.

Gayrimenkul İşi İletişimde Köprüdür

Turyap gayrimenkul gerçek bir ekip çalışmasının ürünü olduğunu yaptığı çalışmalarla ortaya koyuyor. Özellikle İskenderun’da emlakçılığın bir yaşam biçimi haline geldiğini belirten Turyap yetkilileri iletişim kurmak adına harika bir yoldur ve sadece severseniz başarılı olursunuz diyorlar. “Gayrimenkul size çok fazla özgürlük verir ofiste 12 saat masa başı görevi yerine sürekli yeni insanlar ve yeni adresler tanıma şansı verir. Bu işin hiçbir zaman çizelgesi, rutin ya da sıkıntı verici olmaz.

Yeni Yılda Yeni Umutlar

2.Yıldönümleri nedeniyle sohbetlerine ortaklık ettiğimiz Turyap, yetkilileri Gayrimenkul işinin gerçekten keyif verici ve kariyer yaptırabilen saygınlıkta olduğunu işaret ettiler. Müşterilere hizmet noktasında ortak fikirlerle çalışan Turyap, gayrimenkul satın almak ya da satmak müşterilerimize bu konuda rehberlik edebilmek çok önemli. Eğer bu kısa sürede Turyap olarak başarılı işlere imza atabilmişsek İskenderun halkının bu konuda payı büyüktür. Turyap Ortakları ve çalışanları ile birlikte 2.Yılın unutulmaz anlarını akşam da bir arada yemekte kutlayarak, daha nice başarılı yıllara birlikte girelim mesajını verdiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.