“Uysal Gorup 1. Geleneksel Zafer Kupası” Futbol Turnuvası Final karşılaşması nefesleri kesti. İskenderun Belediye Spor Kompleksinde düzenlenen turnuvanın finalinde Uysal Group bünyesindeki Duvar Takımı ile Ofis Takımı karşı karşıya geldi.
Tam Bir Gol Yağmuru..
Tam bir gol yağmurunun yaşandığı karşılaşmayı 11 – 2 skoru ile Duvarcılar takımı kazandı. Şampiyonluk kupasını Uysal Group Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uysal’ın ellerinden alan Duvarcılar takımı, “Uysal’ın Duvarı sağlam çıktı” yorumunu da beraber getirdi.

içerik 1(218) içerik(705) MANÅ_ET(718)Şampiyon Takıma Altın Madalya Dağıtıldı
Toplamda 32 takımın katıldığı turnuvanın final karşılaşmasına işçi aileleri de yoğun ilgi gösterdiler. Final karşılaşmasını heyecan ile takip eden Ali Uysal’a İskenderun Emniyet Müdürü Cengiz Başar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Güven, Dörtyol İlçe Emniyet Müdürü Zekayi Altuntaşoğlu ve Payas İlçe Emniyet Müdürü Murat Ardıç eşlik ettiler. Sona eren final karşılaşmasının ardından turnuvayı 3. Bitiren takım oyuncularına gümüş madalya, 2. Takım oyuncularına bronz madalya şampiyon olan takıma ise altın madalya ile kupa takdiminde bulunuldu.

Mutlu Aile = Uysal Group
Şampiyonluklarına doyasıya kutlayan Duvar takımı oyuncularına sahanın içine giren aileleri de eşlik ettiler. Uysal Grup adına mutlu bir aile tablosunun sergilendiği futbol turnuvasında, bol bolda hatıra fotoğrafları çektirildi.
Turnuva Her Yıl Devam Edecek
Turnuvanın bundan sonra ki süreçte geleneksel olarak her yıl devam edeceğini açıklayan Uysal Group CEO’su Murat Uysal’ da turnuva boyunca hakim olan dostluğun ve kardeşliğin Uysal ailesini teşkil ettiğini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.