VALİ MASATLI’DAN BAŞKAN DÖNMEZ’E TEBRİK ZİYARETİ
Hatay Valisi Mustafa Masatlı, 31 Mart Mahallî İdareler seçimlerinde İskenderun Belediye Başkanı seçilen Mehmet Dönmez’e tebrik ziyaretinde bulundu.
Vali Masatlı, ziyaret sırasında Başkan Dönmez’e yeni görevinde başarılar dilerken, belediye hizmetlerinin artarak devam etmesini ve İskenderun’un daha da gelişmesini temenni etti. İskenderun’un ekonomik ve sosyal potansiyelinin önemine vurgu yaparak, yerel yönetim ile işbirliği içinde olacaklarını belirtti.
İSKENDERUN’UN KALKINMASI İÇİN İŞBİRLİKLERİ KONUŞULDU
Başkan Mehmet Dönmez ise Vali Masatlı’nın nazik ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, İskenderun’un gelişimi ve refahı için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Vali Masatlı’nın desteği ve işbirliğiyle, İskenderun’un daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi için çalışacaklarını vurguladı. Ziyaretin ardından Vali Masatlı ve Başkan Dönmez, İskenderun’un önemli sorunları ve çözüm önerileri üzerine bir süre görüş alışverişinde bulundular. İşbirliği ve koordinasyonun önemine vurgu yaparak, kentin daha ileriye taşınması için ortak projelerin hayata geçirilmesi konusunda mutabık kaldılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.