Yücel Boru bayileri iftarda buluşturdu

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Bölgemizin önemli sanayi kuruluşlarından Yücel Boru ve Profil Endüstrisi, Adana HiltonSA’da bayilerini iftarda buluşturdu. Nezih bir ortamda geçen iftar programında Yücel Boru ve Profil Endüstrisi’nin başarılı ve karizmatik Müdürü Dilaver Gündüz, bayi temsilcileriyle yakından ilgilendi. İftar programına Dörtyol Kaymakamı Hacı Hasan Özyiğit, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Belen Kaymakamı Mehmet Öz, AK Parti eski Hatay Milletvekili İsmail Soylu ve bayi temsilcileri katılım gösterdi.
İftarlara gösterilen ilgi ve bayiler ile samimi paylaşımlar Yücel Boru ve Profil Endüstrisi’nin yönetiminin almış olduğu kararların ve çalışmaların bayileri ile diyaloglarını güçlendirme çalışmalarında önemli katkısı olduğunu ortaya koydu. Ramazan’ın manevi atmosferini yaşadıklarını belirten Yücel Boru Müdürü Dilaver Gündüz de, mübarek ayın bereketinin gönüllere aktığını vurguladı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.