Dörtyol Özel İlke Yaşam Hastanesi, sağlık sektöründe Hatay’ın en önemli mükemmelliyet merkezi olacak…Yılbaşında hizmete girmesi beklenen dev hastane projesi sadece Hatay halkında değil, doktorlar ve diğer sağlık çalışanları tarafından da büyük bir sevinçle karşılandı

5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA HATAY’IN EN BÜYÜK ÖZEL HASTANESİ YILBAŞINDA HİZMETE GİRİYOR
Sağlık sektörüne dinamizm kazandıracak özel hastane yatırımı Dörtyol’da yılbaşında hizmete giriyor. Yapımı Nursan Şirketler Grubu tarafından üstlenilen Özel İlke Yaşam Hastanesi sağlık sektöründe Hatay insanına gurur veriyor. Hayırsever işadamı İlyas Keleş’in projelendirdiği tam donanımlı, nitelikli hekim ve sağlık personeli kadrosunun yer alacağı Özel İlke Yaşam Hastanesi, Hatay’ı sağlıkta parmakla gösterilen il konumuna yükseltecek.
Untitled-1DOKTOR VE DİĞER SAĞLIK PERSONELİYLE GÖRÜŞMELER BAŞLADI
Sağlıkta ilimiz sınırlarında tüm branşların yer aldığı tam donanımlı bir hastane maalesef yok. Halk, ciddi rahatsızlıklarda Osmaniye, Adana ve Gaziantep’in yolunu tutuyor. Özel hastanelerde hizmet alan vatandaş sayısı özellikle SGK ile yapılan anlaşmaların ardından ciddi oranda arttı. Ancak “Acaba kazıklanıyor muyum, para kazanmak için gereksiz tetkik mi yapılıyor?” endişesi, özel hastanelere olan inancı sarsıyor. TBMM Üstün Hizmet Ödülü sahibi hayırsever işadamı İlyas Keleş’in yapımını üstlendiği Özel İlke Yaşam Hastanesi’ne daha şimdiden vatandaşın ilgisinin yanı sıra, doktorlar başta olmak üzere ebe, hemşire ve diğer sağlık çalışanlarının ciddi bir teveccühü oluşmuş vaziyette. Hiçbir ticari kaygı gözetmeden yalnızca Hatay insanına şifa dağıtmak amacıyla inşa edilen Özel İlke Yaşam Hastanesi’nde görev almak isteyen doktor, ebe, hemşire ve diğer sağlık kadrosuyla görüşmeler başladı.
“ÜLKEMİZİN ESENLİĞİ VE HALKIMIZIN SAĞLIĞI HER ŞEYİN ÜZERİNDE”
En son teknolojik altyapıyla birlikte nitelikli doktor ve sağlık personeli bakımından çıtayı yükseltecek olan bu hastane yatırımı en çok vatandaşa yarayacak. Dev sağlık tesisi 5 yıldızlı otel konforunda hizmet verecek. Sağlıkta Hatay’ı referans il konumuna yükseltecek olan dev hastane yatırımında her şey dört dörtlük düşünülerek hayata geçiriliyor. Hastanede tüm tetkik ve tedaviler uzman doktorlar tarafından, en ileri teknoloji ve yüksek konforla yapılacak. Hasta ve yakınlarına kendilerini özel hissettirecek uygulamalar da yer alacak. Uluslararası sağlık vizyonuyla Hatay insanının yaşam kalitesini artıracak en iyi çözümleri sunacak olan sağlık kompleksinin, sunduğu hizmetler ile cazibe merkezi olması bekleniyor. Kendini artık sağlık sektörüne adayan, ticareti değil, halkın sağlığını düşünen hayırsever işadamı İlyas Keleş’e, dev hastane yatırımından dolayı alkış ve tebrik yağıyor. Keleş, “Bizim için önce ülkemiz,gerisi teferruat” diyecek kadar da vatansever ve mütevazi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.