2012-2013 futbol sezonunda Hatay süper  Amatör liginde mücadele edecek olan İskenderun   Temsilcisi  Asaş spor yapılan   görkemli açılışın ardından lige  Merhaba dedi. İskenderun  5 temmuz   dış sahasında  futbolcuları  Asaş spor yönetimi  aynı zamanda  top  çalışması yapan İlk süper Amatör takımı oldu. Yeni Sezon  öncesi açılış törenine katılan Asaş spor  kulüp Başkanı Zeki  Göçmen  ,   başta teknik  heyet  olmak üzere tüm  futbolcuları tebrik ederek başarılar diledi.

ASAŞ  SPOR 1972  BEKİR ARABULAN’A EMANET

Asaş Spor  1972   kulüp  Başkanı  Zeki Göçmen  kulübün  kurulmasından  bu yana  çeşitli  görevlerde  bulunan  ve aynı  zamanda da alt yapı koordinatörü  olan Bekir Arabulan’ı    Teknik Direktörlüğüne  , geçen sezonlarda  takım   kaptanlığı  yapan Ali Özdemir’i de teknik direktör  yardımcılığına  getirildiğini  söyledi. Bu arada  1972  rakamının neden  eklendiği  sorusu üzerine Kulüp Başkanı Zeki Göçmen , Asaş filitre  sanayi   1972 yılında kurulmuştur. Fabrikamızın  40.yılı nedeniyle bu değişikliği uygun bulduk dedi.

ASAŞ SPOR 1972 ALTINKAYA SPOR’A  MİSAFİR OLACAK

Yapılan törenin  ardından çalışmalara  başlayacak. olan Asaş spor 1972, ligin  ilk haftasında  1. Ekim Çarşamba günü  saat 16:00 da Altınkaya  spor ile deplasmanda karşılaşacak. Asaş spor 1972 ‘nin  diğer  takımları  U-19 23 Eylülde  5 Temmuz  dış sahasında  Dörtyol  Belediye spor ile , U-17 takımıda 15 Eylül cumartesi günü Erzin Belediye Spor ile karşılaşacak.

ARABULAN:’’ İYİ BİR TAKIM YAPTIK’’

 Asaş spor 1972  Teknik Direktörü  Bekir Arabulan , önümüzdeki futbol sezonunda süper amatör ligi  u-19 ile u-17 olmak üzere  3 takımla mücadele edeceğiz. Bölgemiz  takımlarında deneyimli futbolcuları renklerimize  bağlayarak iyi bir takım yaptık dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.