55Müzeyyen Saklar AYDINLI
1. regresyon terapisi nedir?
Regresyon kelime anlamıyla ‘kaynağa inmek’ demektirRegrasyon terapisinde gecmişten gelen ve şimdiki hayatımızdaki problemlerinkaynağı olan bedensel,psikolojikve ruhsal kalıntılar üzerinde çalışılır.Regrasyon terapisi şimdiki hayatta yasadıgı sorunun kaynagına giderek orada bitmemiş işleri tamamlayıp,blokajları çözmek yoluyla sorunun şifalanmasını sağlayan oldukça güvenli iyi bir terapidir.
2.Regresyon Terapisi ile tanışmanız nasıl oldu?
Almış olduğum psikoloji eğitimleri ile çesitli kişisel gelişim eğitimlerinden gördüğüm kadarıyla gerek kendimde gerekse çevremdeki insanların yaşamış oldukları sorunların çözümünde bazı konularda geleneksel tıp ve psikiyatri yöntemlerinin yeterli olmadığını anladıgım zaman yaptıgım arastırmalar sonucunda regrasyonla tanıtsım ve RADİANCED oklunda eğitimi aldım ;almış oldugum eğitim ile insanlara yardım etmeyi ve insanların ruhsal gelişimine katkıda bulunmayı yürekten istedim böylelikle almıs oldugum radianced eğitimiyle regrasyon calışmalarını Hatay bölgesinde sürdürmeye karar verdim.
3.regrasyon terapisi hangi konularda uygulanır?
Regrasyon terapisi ile Deprasyon,fobiler,endişe,tıbben açıklanmayan ağrılar,panik atak,travma sonrası stres,takıntılı düşünceler,migren,tekrarlayan kabuslar ve rüyalar,bloke olmuş duygular,tekrarlayan ilişki problemleri,karma temizliği enerji alanının davetsiz enerjilerden temizlenmesinde ayrıca bereket- para alanındaki tıkanıklıklara kadar bir çok konuda şifa sağlayan etkili bir terapi yöntemidir. Bu terapi yönteminin en önemli özelliği kısa sürede sonuç alınmasıdır.
4. Regresyon seansını ne şekilde gerçekleştiriyorsunuz?

Regresyon seansı için çok hafif bir trans seviyesi yeterlidir. Hipnoza gerek duyulmuyor. Alfa moduyla Teta arası gibi bir modda oluyor. Kişi yaptığı zihinsel yolculuğun farkında, sesimi ve kendi sesini duyabiliyor ama bedeni ve ruhu bambaşka bir olayı deneyimliyor o anda ve seanstan sonra herseyi hatırlıyor bir bilinç kaybı olamadan terapi gercekleşiyor.
5.Tek bir seansla konu çözümlenebilir mi?

Yoksa konuya ve kişilere olan etkilerine göre seans sayısı değişir mi?Tek bir seans, genellikle bir konunun açığa çıkması için yararlıdır. Ancak sorunun kaynağının ne kadar derinde olduğunu ilk seferde anlayamayabiliriz. Bu, kişinin üst benliğinin şifaya ne kadar açık olduğu ile de ilgilidir.Yinede regrasyon terapisi diğer terapi yöntemleri arasında zaman ve maddı anlamda dah güvenli ve daha tasarruflu bır terapi yöntemidir çünkü regrasyon terapisinin en önemli farkı bu terapide kısa sürede sonuç alınabılmesıdir.
.6.Enerji alanının etkileri ve Davetsiz enerjilerden temizlemesi ne demektir?

Aslında herkesin Enerjitik korunma sistemi vardır.Kişi duygusal –düşüncesel ve ruhsal travmalarda kişinin enerji alanı zayıflar savunma sistemi zayıf oldugu zaman bize ait olmayan enerjiler enerji alanımıza alanımıza girerek enerjimizden beslenir ve bizi ve hayatımızı olumsuz yönde etkiler.Bu enerjiler büyü nazar gibi enerjiler olabildiği gibi daha farklı boyutlardan gelen enerjilerde olabilir. Enerji temizliği yapılınca kişinin enerjisi artıyor ve hayatında bir çok pozitif gelişmeler oluyor..

HATAY GEÇMİŞ YAŞAM TERAPİSİ İSKENDERUN BÖLGESİNDE REGRASYON DANIŞMANI

Untitled-1Regrasyon terapisti

Müzeyyen Saklar AYDINLI

Regrasyon terapisi ile;

 • Bloke olmuş duygular
 • Endişe
 • Deprasyon,
 • Tekrarlayan ilişki sorunları,
 • Kimlik ve aidiyet problemleri
 • Fobiler
 • Tekrarlayan rüya ve kabuslar
 • Şimdiki hayatta yaşanmış travmalar
 • Tibbi olarak anlasılamayan sağlık problemleri ve ağrılar
 • Travma sonrası stres
 • Takıntılı düşünceler,
 • Bolluk ve bereket alanındaki tıkanıklık
 • Karma temizliği, panik atak ve migren tedavilerinde;

Hipnoza gerek kalmadan duygular ve düşünceler aracılığıyla sorunlarınızdan Regrasyon terapisi yöntemiyle  kurtrulun …

İRTİBAT TELEFONLARI: Cep :0 541 4705002 – Tel: 0(326)6139955 İskenderun  – Tel:0(326)7130287 Dörtyol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.