İskenderunspor’un yeni yönetim kurulu üyeleri İskenderun mülki amirlerini ziyaret ederek onlara İskenderunspor formasını hadiye ettiler. İskenderun spor kulüp Başkanı Ve yönetim kurulu üyeleri İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Suyu makamında ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleri olarak tanışma fırsatı buldular. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen Ziyarette kendisini ziyarete gelen İskenedrunspor yönetimine teşekkür eden kaymakam Su, kentimizin her açıdan birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğini düşünüyorum İskenderunspor’un zor ve kötü günlerinin geride kaldığını düşünüyorum şu anda süper ligi aratmayan bir yönetim kurulu üyeleri var. Bundan sora inanıyorum ki bu yönetim kurulu üyeleriyle birlikte önemli başarılar gelecektir artık kentimizin de birlik ve beraberli sağlanmıştır spor zaten insanları kaynaştıran bir unsurdur bu konuda takımımızın bir üst lige çıkmasını arzuluyoruz sizlerden bunu bekliyoruz dedi. İskenderunspor yönetim kurulu Başkanı Sedat Uysal ise daha güçlü bir yönetim kurulu üyelerinin ıluşmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum gerçekten Nuri üysen beyin bu oluşumda önemli katkısı var. Kendisine ve yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyoruz. Amacımız kentimizin takımını daha iyi yerlere getirmek ve bölgemizdeki gençleri spor’a yönlendirmek olduğunu söyledi. Yapılan sohbetin ardında ise kulüp Başkanı Sedat Uysal 10 Numaralı turuncu mavili formayı kaymakam Suya hediye eti. bu ziyaretten sonra ise İskenderunspor yönetim kurulu üyeleri ile İskenderun kaymakamının kaptanlığında kurulacak olan bir takım ile özel bir maç gerçekleştirilmesi kararı da alındı.

Emniyet müdürü Ziyaret

Kaymakama yapılan ziyaretin ardından ise İskenderun İlçe emniyet müdürü Cengiz Başer,e gidildi burada ziyaretçileri kapıda karşılayan Emniyet müdürü Başer de yeni oluşan yönetim kurulu üyelerini kutluyorum basından takip ettiğimiz kadarıyla gerçekten iyi bir oluşum var zaten bu oluşumların da olması bizleri mutlu ediyor biz nerede görev yapıyorsak oranın takımını tutarız ve dolayısıyla bende iskenderunsporluyum inşallah bu takımımızın da daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz spor zaten gençlerimizin kötü yola düşmesini engelliyor toplum olarak spordan çok zevk alıyoruz kesinlikle kötü alışkanlıkları yok edecektir açıklamasını yaptı.

İDÇ SPOR ziyaret

Günün son ziyaretini İskenderun Demirçelikspor Başkanı Cengiz Gül’e yapan İskenderunspor yönetimi burada da sıcak bir sohbette bulundu. Espirilerin havada uçuştuğu samimiyetin ön planda bulunduğu ziyarette konuşan Dimirçelikspor kulüp başkanı Cengiz Gül,göreve yeni gseçilen tüm yönetim kurulu arkadaşlarımızı tebrik ediyorum sizlerle birlikte olmaktan gerçekten çok mutluyul yıllar öncesinden olması gereken birlikteliğin geçikmiş olsada  gerçekleşmesinden dolayı mutluyum. İskenderunspor yönetimi ve kulübü bizlerin kulübüdür bu güne kadar araya giren fitne fesat insaları bir birine kırdırdı. Artık bunların kesinlikle olmayacağını ve birlikte hareket edeceğimizi herkesin bilmesini isterim ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum açıklamasını yaptı. İskenderunspor kulüp başkanı Sedat Uysal ise bizler yeni yönetim olarak  sizleride ziyaret etmek istedik biz bu kentin dinamikleri olarak her zaman tek çatı altında aynı düşncelerimizle kentimizin çıkarlarını düşünmek durumundayız.bu kentin takımları bu kentin taraftarları da başarı bekliyor iskenderunspor,demirçelikspor hiç fark etmiyor bundan sonra birlikte el birliği ile büyük başarılara imza atacağımıza inancım tam açıklamasını yaptı. İş adamı nuri üysen de ziyarette oluşan yönetim kurulu çok güzel artık tek çatı altında bir arada olmamız lazım bu kentin başarısı söz konusu biz iş adamları ve kişiler olarak hepimiz işimizde başarılıyız bulunduğumuz yerde de başarılı olmamız gerektiğini düşünüyorum İskenederunspor kulübü İle İskenderun demirçelikspor kulübü arasında hiçbir fark yok daha güçlü bir birliktelikle geliyoruz açıklamasını yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.