İskenderunspor1967 kulübü hafta sonu gerçekleştirilen kongrenin ardından eski yönetim görevine devam etti. İskenderun spor tesislerinden gerçekleştirilen kongreye İskenderun spor kulüp Başkanı Sedat Uysal, Yönetim kurulu üyeleri ve delegeler katıldı.
Gerçekleştirilen kongrede çoğunluğun sağlanması sonucu divan kurulu oluşturuldu. Ardında ise İskenderun spor kulübü gelir gider bütçeleri okundu.
Yapılan kongrede söz alan İskenderun spor kulüp Başkanı Sedat Uysal “yapılan kongreye katılan üyelere yönetimimize teşekkür ediyorum. Bu gün bu kongreyi yasa gereği gerçekleştirmek durumundaydık. Biliyorsunuz ki İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek’in İskenderun spor takımına destek amacında iş adamları ile bir yemek düzenleyeceğinden şu anki mevcut yönetimin devam etmesi kararlaştırıldı. Ancak yapılacak olan bu yemeğin ardında iş adamlarımızdan ve girmek isteyen kişilerin isimleriyle hemen olağan üstü bir kongre gerçekleştirerek yeni yönetimimizi belirlemiş olacağız. Bu güne kadar bizlere destek olan taraftarlarımıza yönetimimize ve basın mensuplarına teşekkür ediyorum gerçekten çok ciddi gelişmeler yaşandı. İskenderun spor olarak gündemde kalmamız bizim işimizin kolaylaşmasını sağladı inşallah bu takıma herkes sahip çıkarda kimseye muhtaç olmadan yaşar” diye konuştu.

Kongre üyelerinden Hüseyin Tuncer ise “ bu güne kadar hep aynı sıkıntıları yaşadık. Kentimizin bir an önce önde gelenleri bir araya gelerek bu takıma sahip çıkmalıdır. Başta Belediye Başkanı olmak üzere İskenderun spor’un geleceğini belirlemeli yarın yine bu iş olmadığı taktirde bütün sorunlar yine Sedat Uysal’ın üzerine kalmış olacak. bu güne kadar kendisine yapmış oldukları fedakarlıklardan dolayı teşekkür diyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.