İşte Mutlu Son

 

İskenderun Özel Palmiye Hastanesi Sağlık kurulunda görevli Elmas Melek ile betist İnşaat ve Otomotiv işleriyle iştigal eden genç iş adamı Özer Seçmen, Memo Restorant’ta gerçekleşen muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Geçtiğimiz günlerde Memo Restorantta yapılan görkemli düğün törenine çok sayıda iş adamı ve Melek ile Seçmen ailesinin eş dost ve yakınları katıldılar.

 

Güzeller güzeli gelin Elmas Melek, düğün gecesi peri masallarındaki kadar alımlı çekici hali ile konukları karşısına çıktı. Aynı heyecan ve aynı mutluluğu paylaştığı genç yakışıklı eşi Özer Seçmen ile misafirlerine unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Dans ve nostalşi havasının hakim olduğu gecede genç çiftin meslektaşları da onları pistte bir an bile yalnız bırakmayarak mutluluklarına ortak oldular.

Aynı Yastıkta bir Ömür

Memo Restorantta yaşanan mutlu gecede genç çiftin heyecanlı halleri gözlerine yansımıştı. Seçmen ve Melek aileside bu coşkuya ortak olurken konukları ile ayrı ,ayrı ilgilenerek Türk misafirperverliğini gösterdiler.

İlerleyen saatlere kadar devam eden düğün gecesinde pist bir an bile boş kalmayarak genç çifte mutluluk ve enerji verdiler.

Hatay Yaşam Gazetesi olarak Seçmen çiftine bir ömür boyu mutluluklar diler, aynı sevgi ve paylaşımlarının bir hayat boyu sürmesini temenni ederiz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.