Ünlü göz hekimi Dr. Hüseyin Mirkelam’ın kızı GülMirkelam  ile Hatay eşrafının önde gelen iş adamlarından Murat İçcan’ın oğlu Mevlüt Emre İçcan’ın nişan törenlerine ünlüler yağdı. Kurtlar Vadisi Dizisinin ünlü oyuncusu Erhan Ufak’ın sürpriz yaparak katıldığı nişan töreninde yüzükleri Gençlerbirliği’nin efsane başkanı İlhan Cavcav ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir taktı. Tıp dünyasının önemli isimlerinden birisi olan Göz Hekimi Dr. Hüseyin Mirkelam’ın kızı Gül Mirkelam ile Hatay eşrafından iş adamı Murat İçcan’ın oğlu MevlütEmre İçcanTeymurContinental Otel’de düzenlenen nişan töreniyle evlilik yolundaki ilk adımı attılar. Türkiye’nin dört bir yanından konukların akın ettiği nişan törenine Gençlerbirliği Spor Kulüp Başkanı İlhan Cavcav, Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ile Gaziantep Milletvekili Canan Candemir, Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk, Ahmet Bucak ve Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı ile Ak Parti Gaziantep İl Teşkilatı Yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda sanayici ve iş adamıyla tıp dünyasının ünlü isimleri katıldı.

 

1 2 3 4 5 6 7 8

Yüzükleri İlhan Cavcav ve Canan Candemir taktı

Ünlü sanatçıların peş peşe sahne aldığı nişan töreninde iş ve siyaset dünyası bir araya gelirken Abdulkadir Güllüoğlu tarafından özel olarak hazırlanan baklava da törene damgasını vurdu. Nişan yüzüklerini Ak Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir ile İlhan Cavcav’ıntaktığı törende gecenin geç saatlerine kadar konuklar gönüllerince eğlendiler. Ak Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir ile İlhan Cavcav yüzükleri taktıktan sonra mutlu bir aile kurmanın sırları hakkında bilgiler vererek genç çifti kutladılar.

Nişana Kurtlar Vadisi sürprizi

Mirkelam ve İçcan ailelerinin mutlu gününde sürpriz yaparak genç çifti yalnız bırakmayan Kurtlar Vadisi’nde Güllü Erhan rolü ile tanınan ünlü oyuncusu Erhan Ufak geldi. Genç çifti kutlayan Erhan Ufak bir anda konukların ilgi odağı oldu. Gecenin sonunda tebrikleri kabul eden Gül Mirkelam ve Mevlüt İçcan’ın mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.