Sakarya Üniversitesi ve Sakaryaspor Gönüllü çalışma takımı, kendi alanlarında marka olan ve başarıyı yakalayan ünlüler arasından kendi enlerini seçtiler.
İskenderunlu TV program yapımcısı Murşit Arslan da TRT Müzik Günaydın Türkiye Programı ile “Yılın En İyi Programı ve Program Yapımcısı” ödülünü aldı.
Sakarya Üniversitesi ve Sakaryaspor Gönüllü çalışma takım ıtarafından düzenlenen “Marka Olmak ve Başarı Hikâyeleri ”konulu panele kendi alanında marka olmayı başaran birçok ünlü katıldı.
Sakarya Üniversitesi Kongre Kültür Merkezi’nde yapılan panele, Üniversite öğrencileri, öğretim görevlileri ve Sakarya spor gönüllü çalışanları ev sahipliği yaptı. Ayrıca TRT, NTV, Show TV, Flash TV, PBY TV ve Rumeli TV gibi ulusal televizyonlarının temsilcileri de panelde hazır bulundu.
“Marka Olmak ve Başarı Hikâyeleri” konulu panele katılan ünlüler, marka olabilme ve yaptıkları işlerde başarıya ulaşmanın püf noktalarını kendi deneyimleriyle öğrencilerle paylaştılar.
Kendi hayatlarından örnekler anlatan ve meslekleriyle ilgili unutulmayan anılarını dile getiren ünlüler öğrencilerin neşeli saatler geçirmelerini sağladı.
Yaklaşık 2 saat süren panelin ardından Sakarya Üniversitesi ve Sakaryaspor gönüllü çalışma takımı tarafından; “Yılın En İyi Programı ve Program Yapımcısı” TRT Müzik Günaydın Türkiye Programı ve Yapımcısı Mürşit Arslan, Yılın En İyi Magazin Sitesi“Dünya Magazin Haber” Yönetim Kurulu Başkanı Eyüphan Kurtçu,“Yılın En İyi Çıkış Yapan Müzik Programı Yapımcısı” Flash TV Nazlı Nazlı Program Yapımcısı ve THM Sanatçısı Serpil Efe, Yılın En İyi Sanat ve Kültür Programı Yapımcısı,‘Flash TV Kültür Neşesi’ Neşe Arslan, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Bayan Ses Sanatçısı” Zeynep Yılmaz, En İyi Magazin Programı “Show Tv Seyr-i Alem” Gökhan Yalçın, Yılın En İyi“IPTV” si PBY TV Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çakır, “Yılın En İyi Spor Muhabiri”Ajanspor ,İnternetspor Mersin Muhabiri ve Spor33.com Editörü, Volkan Toslak, “Yılın En Başarılı ve En Medyatik Turizm İşletmecisi” Güray Gökal, “Yılın En İyi Çevre Ödülü” NTV Muhabiri Mehmet Miras,“Yılın En İyi Turizm İşletmesi” Venosa Beach Resort / SPA Hotel Genel Müdürü Murat Üner, ve “Yılın En İyi Yerel Basını” olarak da Sakarya Yerel Basını seçildi.
Katılımcılar ödüllerini, Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Sakarya spor Asbaşkanı Yrd. Doç. Dr. Cemal İyem, Sakarya spor Asbaşkanı Remzi Adıyaman, Sakarya spor Futbol Şube Sorumlusu Adem Dursun ve Sakarya spor Teknik Direktörü Murat Bölükbaşı’ndan aldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.